Ei cu ei , noi , cu cine ?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Ei cu ei , noi , cu cine ?

Mesaj  HORATIU CREMENE la data de Dum Dec 14, 2008 8:18 pm

Am revenit din epuizanta excursie in lumea berbera si am zis sa va salut.Fara sa fiu malitios , vreau sa va intreb pe domnia voastra si pe ceilalti entuziasti : "a meritat sa investiti timp , speranta , energii pentru ca in final sa regasim PSD la putere ?".Sper sa nu mi-o luati in nume de rau, cred ca trebuie sa ne repozitionam fata de minunatele noastre partide.Poate veti fi in final de acord cu Diana F. , nu trebuie sa cautam resursele democratiei romanesti in locuri infestate de fosti activisti comunisti si fosti securisti.Oricum , Diana vine in tara pentru sarbatorile de iarna si nu vine singura.Vin si Robert,Alina si Calin.Le las lor placerea sa va expuna proiectul lor utopic poate dar mobilizator.Stiu ca sunteti necajit foarte acum , dar, citez din clasici in viata "speranta moare ultima".Va salut cu respect si va rog sa transmiteti urari de bine familiei dumneavoastra.Pentru nepotei mos Craciun Africanul Very Happy mi-a lasat comision sa le aduc niste cadouri.Le trimit cu Narcisa.
HORATIU CREMENE

Data de inscriere : 07/11/2008
Varsta : 34
Localizare : Cluj-Napoca

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum