Olteanu , nepotelul Giselei Wass -duios, Anastasia trecea

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Narcisa &Blue

Mesaj  MIHAI BELTECHI la data de Vin Noi 07, 2008 5:13 pm

Blue a scris:

pastrati va rog secretul...Vreau sa ii demonstrez lui "dom 'profesor " ca e un profesor distrat care nu stie nici cine ii calca pragul.De fapt , am terminat liceul in 1994 , apoi , mi-am continuat studiile si am dat peste "cizma in cizme" de barbatu-meu .Iar dom' profesor distrat s-a imbatat launta mea precum un purcelus , impreuna cu alti amici de-ai lui "cizma in cizme" , fosti elevi ai lui dom 'profesor care i-a invatat numai lucruri bune Very Happy In rest , eu tin foarte mult la dom 'profesor desi "cizma in cizme" i-a fost elev .Pacat ca nu ii seamana fostului sau profesor.Ma scuzati , trebuie sa fug la "cizmulita" cea mica , striga ca din gura de sarpe.

Ei, exista profesori si profesori, unii merita tot ce-i mai bun....
E si asta un punt de vedere sa consideri ca te-ai nascut cand ai terminat liceul.:
„Cizma in cizme”, he, he, he, n-am mai auzit insa, daca daca erai barbat si ziceai asa ceva despre o femeie erai automat misogin cum mi se intampla mie cam de doua ori pe saptamana (bineinteles ca nu sunt misogin insa ma amuza sa teribil reactia unor femei cand zic bancuri cu blonde).
Vad ca pe acolo sunt o multime de cizma si cizmulite (sa traiasca si sa urle, face voce de cantat. Ce varsta are?). Ma intrebam s-or gasi si unele imblanite? Vine iarna....D
Tot nu imi amintesc unde am vazut nick-nameul acesta. O fi pe blogul lui Thor? Mi-a atras atentia ca, floare de colt se scrie putin diferit. Cred ca Edelweiss...

Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question

P.S. Sper ca nu a daunat cuiva ideea mea cu matematica . Sa vezi cand imi vine cheful de aberat cu adevarat...
P.S.+ Cred ca ar vi frumos un avatar cu „cizmuliţa”

bounce affraid cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops Mor dupa optiunea asta, ca dupa blonde Very Happy

Vad cava conversati de minune. Blue , o las pe Narci sa iti povesteasca de "cizmulita" , e o copila adorabila .Auzi , cum faci smecheriile acelea sa tropaie pe forum ? La tehnica "io is in plop" ."Mor dupa optiunea asta, ca dupa blonde" ? Si io , dar nici la brunete sau roscate nu tusesc. Very Happy
MIHAI BELTECHI

Data de înscriere : 18/10/2008
Varsta : 65
Localizare : Dacia Aeterna

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Re: Olteanu , nepotelul Giselei Wass -duios, Anastasia trecea

Mesaj  Blue la data de Vin Noi 07, 2008 8:15 pm

MIHAI BELTECHI a scris:
Blue a scris:

pastrati va rog secretul...Vreau sa ii demonstrez lui "dom 'profesor " ca e un profesor distrat care nu stie nici cine ii calca pragul.De fapt , am terminat liceul in 1994 , apoi , mi-am continuat studiile si am dat peste "cizma in cizme" de barbatu-meu .Iar dom' profesor distrat s-a imbatat launta mea precum un purcelus , impreuna cu alti amici de-ai lui "cizma in cizme" , fosti elevi ai lui dom 'profesor care i-a invatat numai lucruri bune Very Happy In rest , eu tin foarte mult la dom 'profesor desi "cizma in cizme" i-a fost elev .Pacat ca nu ii seamana fostului sau profesor.Ma scuzati , trebuie sa fug la "cizmulita" cea mica , striga ca din gura de sarpe.

Ei, exista profesori si profesori, unii merita tot ce-i mai bun....
E si asta un punt de vedere sa consideri ca te-ai nascut cand ai terminat liceul.:
„Cizma in cizme”, he, he, he, n-am mai auzit insa, daca daca erai barbat si ziceai asa ceva despre o femeie erai automat misogin cum mi se intampla mie cam de doua ori pe saptamana (bineinteles ca nu sunt misogin insa ma amuza sa teribil reactia unor femei cand zic bancuri cu blonde).
Vad ca pe acolo sunt o multime de cizma si cizmulite (sa traiasca si sa urle, face voce de cantat. Ce varsta are?). Ma intrebam s-or gasi si unele imblanite? Vine iarna....D
Tot nu imi amintesc unde am vazut nick-nameul acesta. O fi pe blogul lui Thor? Mi-a atras atentia ca, floare de colt se scrie putin diferit. Cred ca Edelweiss...

Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question

P.S. Sper ca nu a daunat cuiva ideea mea cu matematica . Sa vezi cand imi vine cheful de aberat cu adevarat...
P.S.+ Cred ca ar vi frumos un avatar cu „cizmuliţa”

bounce affraid cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops Mor dupa optiunea asta, ca dupa blonde Very Happy

Vad cava conversati de minune. Blue , o las pe Narci sa iti povesteasca de "cizmulita" , e o copila adorabila .Auzi , cum faci smecheriile acelea sa tropaie pe forum ? La tehnica "io is in plop" ."Mor dupa optiunea asta, ca dupa blonde" ? Si io , dar nici la brunete sau roscate nu tusesc. Very Happy

Text, imagine sau ce vrei sa mearga, dupa ce le-ai pus. la colorezi cu mouseul, apoi deschisi optiunea Altele de deasupra casutei de mesaje. Acolo poti selecta mai multe optiuni.

silent bounce affraid cyclops cyclops cyclops alien alien

affraid bounce Sunt mortale cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops

Blue

Data de înscriere : 07/11/2008
Localizare : Ardeal

Sus In jos

Nu am inteles cum se procedeaza.

Mesaj  MIHAI BELTECHI la data de Sam Noi 08, 2008 9:35 pm

Eu sunt cam afon la tehnica.Poate imi explici mai detailat.
MIHAI BELTECHI

Sus In jos

Mesaj  Blue la data de Dum Noi 09, 2008 2:22 pm

MIHAI BELTECHI a scris:Eu sunt cam afon la tehnica.Poate imi explici mai detailat.

Avem un text, o poza, sau un smiley. Il innegrim cu mouseul ca atunci cand facem copy paste, purtand pe deasupra lui mouseul apasat pe stanga.
Apoi apasam deasupra casutei de mesaje =Altele= si acolo selectam ceea ce dorim =Defilare orizontala= sau = Defilare verticala= si gata. Verifici daca functioneaza cu =Previzualezeaza=
Deschide acest mesaj cu cuote ca sa vezi cam cum trebuie sa arate.

cyclops cyclops cyclops cyclops

Idea Idea Idea
Idea Idea Idea
Idea Idea Idea
Idea Idea Idea
Idea Idea Idea

Defilare orizontala

Defilare

verticala

Daca le combini uite ce iese mai jos

bounce affraid clown cyclops Sleep silent silent silent silent
Blue

Sus In jos

Nu ma descurc

Mesaj  MIHAI BELTECHI la data de Dum Noi 09, 2008 6:05 pm

Blue a scris:
MIHAI BELTECHI a scris:Eu sunt cam afon la tehnica.Poate imi explici mai detailat.

Avem un text, o poza, sau un smiley. Il innegrim cu mouseul ca atunci cand facem copy paste, purtand pe deasupra lui mouseul apasat pe stanga.
Apoi apasam deasupra casutei de mesaje =Altele= si acolo selectam ceea ce dorim =Defilare orizontala= sau = Defilare verticala= si gata. Verifici daca functioneaza cu =Previzualezeaza=
Deschide acest mesaj cu cuote ca sa vezi cam cum trebuie sa arate.

cyclops cyclops cyclops cyclops

Idea Idea Idea
Idea Idea Idea
Idea Idea Idea
Idea Idea Idea
Idea Idea Idea

Defilare orizontala

Defilare

verticala

Daca le combini uite ce iese mai jos

bounce affraid clown cyclops Sleep silent silent silent silent

ii intreb maine pe elevii mei.
MIHAI BELTECHI

Sus In jos

Mesaj  Blue la data de Dum Noi 09, 2008 8:02 pm

MIHAI BELTECHI a scris: ii intreb maine pe elevii mei.

Hai sa simplificam:

Scriem Textul sa zicem AB. Apoi il selectam ca la copy-paste. Adica punem mouseul sa zicem in stanga lui A click stanga. Tinem apasat si trecem cu cursorul peste tot textul. Lacam click-ul. Textul a fost selectat. Apoi, deasupra casetei de mesaje, apasam =Altele=.
se va deschide o lista cu optiunile
-Indice
-Exponent
-Spoiler
-Ascuns
-Defilare orizontala
-Defilare vertcala
-Aleatoriu
-WoW
Acuma apasam =Defilare orizontala=
Acum trebuie sa avem

AB

Si gata.
Nu verificam apasand sub caseta de mesaje =Previzualizeaza=
Daca vedem ca e bine apasam =Trimite=
Daca in loc de =Defilare orizontala= Apasam =defilare verticala= avem

AB

affraid

Mergem mai departe
Daca acesta ultimul il selectam iar, trecand pe deasuprea a tot ce avem cu mouseul,
si selectam =Defilare orizontala= vom avea

AB

Putem face asta cu orice dorim: Cu smineys, cu poze. bounce What a Face cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops
Blue

Sus In jos

Mesaj  Tiara la data de Lun Noi 10, 2008 7:28 am

M-am prins Laughing si eu bounce

Tiara

Data de înscriere : 08/11/2008

Sus In jos

Mesaj  Blue la data de Lun Noi 10, 2008 1:35 pm

Tiara a scris:M-am prins Laughing si eu bounce

Oare de ce nu ma mir? Acuma ne putem juca cu trenuletele. Oare ne lasa nenea?

Like a Star @ heavenbouncebounceWhat a FaceSuspectSuspect Suspect Suspect

Like a Star @ heavenWhat a FaceWhat a Faceaffraidbounce Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow

Like a Star @ heaven What a Face cyclops silent silent

nomITMmmmmmm
Blue

Sus In jos

Mesaj  MIHAI BELTECHI la data de Lun Noi 10, 2008 6:44 pm

Blue a scris:
Tiara a scris:M-am prins Laughing si eu bounce

Oare de ce nu ma mir? Acuma ne putem juca cu trenuletele. Oare ne lasa nenea?

Like a Star @ heavenbouncebounceWhat a FaceSuspectSuspect Suspect Suspect

Like a Star @ heavenWhat a FaceWhat a Faceaffraidbounce Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow

Like a Star @ heaven What a Face cyclops silent silent

nomITMmmmmmm

Am invatat si eu ceva.Dau o palinca, doua , trei
Razz Sleep bounce
MIHAI BELTECHI

Sus In jos

Mesaj  Tiara la data de Mar Noi 11, 2008 8:26 am

ok ! cheers . eu vin cu baclavaua Very Happy

Tiara

Data de înscriere : 08/11/2008

Sus In jos

Mesaj  Iocan la data de Mar Noi 11, 2008 9:32 am

Blue a scris:
MIHAI BELTECHI a scris: ii intreb maine pe elevii mei.

Hai sa simplificam:

Scriem Textul sa zicem AB. Apoi il selectam ca la copy-paste. Adica punem mouseul sa zicem in stanga lui A click stanga. Tinem apasat si trecem cu cursorul peste tot textul. Lacam click-ul. Textul a fost selectat. Apoi, deasupra casetei de mesaje, apasam =Altele=.
se va deschide o lista cu optiunile
-Indice
-Exponent
-Spoiler
-Ascuns
-Defilare orizontala
-Defilare vertcala
-Aleatoriu
-WoW
Acuma apasam =Defilare orizontala=
Acum trebuie sa avem

AB

Si gata.
Nu verificam apasand sub caseta de mesaje =Previzualizeaza=
Daca vedem ca e bine apasam =Trimite=
Daca in loc de =Defilare orizontala= Apasam =defilare verticala= avem

Mergem mai departe
Daca acesta ultimul il selectam iar, trecand pe deasuprea a tot ce avem cu mouseul,
si selectam =Defilare orizontala= vom avea

Mulţumesc şi eu pt lecţie...! affraid affraid cheers
Iocan

Data de înscriere : 10/11/2008
Varsta : 53
Localizare : Ardeal - Grădina Maicii Domnului

Sus In jos

Mesaj  alexa la data de Lun Dec 15, 2008 9:42 pm

Ce faceti baieti ? Va distrati ? Maine vorbim mai mult ! E jale la RTV ! Very Happy affraid

alexa

Data de înscriere : 15/12/2008

Sus In jos

Alexa,

Mesaj  MIHAI BELTECHI la data de Lun Dec 15, 2008 9:50 pm

alexa a scris:Ce faceti baieti ? Va distrati ? Maine vorbim mai mult ! E jale la RTV ! Very Happy affraid

daca nu ma anuntai , imi scapa faza cu boicotul.Multumesc si ramin dator. As fi onorat sa deschizi un thread al tau.Forumul este al tuturor.
PS Ce zici , ii invitam pe ai nostri aici , sa lasam RTV si fara vizite ?
MIHAI BELTECHI

Sus In jos

Mesaj  Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus