vin...................................

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

info

Mesaj  MIHAI BELTECHI la data de Lun Sept 18, 2017 4:17 pm

https://www.facebook.com/pg/VinDeLaDiosig/posts/?ref=page_internal
Mic producator din Diosig vinde must si vin din productia proprie. Livrare la domiciliu in fuctie de cantitate. Pentru detalii va rugam sa ne sunati la unul din numerele de mai jos: 0770/372219 sau 0771/733646

Must si vin de Diosig
16 Octombrie 2012 ·
Mic producator din Diosig vinde must si vin din productia proprie. Livrare la domiciliu in fuctie de cantitate. Pentru detalii va rugam sa ne sunati la unul din numerele de mai jos: 0770/372219 sau 0771/733646

doresc sa cumpar 200 kg struguri sau 100 kg must de vin negru livrabil in Tinca , jud,bihor
tel 0762872401
mail dobrevioro@gmail.com

Marcela marghita Vand struguri de casa 15 lei
0741 315 208

Struguri pentru vin
2 RON
Bihor, Saniob

Struguri 15 RON
Bihor, Dernisoara
0752378020
MIHAI BELTECHI

Data de înscriere : 18/10/2008
Varsta : 66
Localizare : Dacia Aeterna

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

DIALOGURI IMPOSIBILE

Mesaj  MIHAI BELTECHI la data de Dum Noi 05, 2017 8:59 am

Mary Maria Aduloae
Pupo tu Cretinule!
Beltechi Mihai
să mă lingi pe coaie , ai blok vaco
Mary Maria Aduloae
Dute dracu de bou.sa te linga mata.
Mary Maria Aduloae
Mare paguba
Beltechi Mihai
Mary Maria
Aduloae scrie corect , foloseste cratima , lindic expirat ce esti apoi tu sa ma lingi pe coaie
Mary Maria Aduloae
Invata tu sa vorbesti civilizat!eu m.am grabit sa ti raspund ok.
Mary Maria Aduloae
Sa te pupe rece esti un bastard!
Beltechi Mihai
Mary Maria Aduloae festina lente , parașută ..scrie corect că de nu o iei peste bot
Îmi place · Răspunde · 8 minute
Administrează
Beltechi Mihai
Beltechi Mihai Mary Maria Aduloae pidă expirată , folosește virgula , futu-ți virgula de sub breton
Îmi place · Răspunde · 7 minute
Beltechi Mihai
Mary Maria Aduloae @ eu m.am grabit ..PT CĂ .curveturile expirate se grăbesc totdeauna să sară cu gura în pulă NU TE GRĂBI ia-o lent, suge , inghite tot , futu-te în bot
Beltechi Mihai
Mary Maria Aduloae @ Invata tu sa vorbesti civilizat DE LA CINE, DE LA TINE : ...mai du-te în PM ...mă cac pe tine de râs ....gATA, M-AM DISTRAT DESTUL , ți-am acordat prea mult din prețiosul meu timp
Beltechi Mihai
@ Mary Maria Aduloae să mă lingi pe coaie , ai blok vaco
Beltechi Mihai
mosul cu care esti in poza ti-o trage ?
Beltechi Mihai
scuze , i-ai tras-o tu , ești curvă hoață -l-ai convins să te ia de muiere , crapă moșul , ai avere
Mary Maria Aduloae
Ce fata de prost ai!!! Sa ne pupi in fund,si nu stau sa pierd timpu cu un bou ca tine!mars sa lingi in continuare!
Beltechi Mihai
@ Ce fata de prost ai!!! SĂ MORI TU M INTELIGENTO ? @Sa ne pupi in fund,PE NOI , MĂRIA DIN VASLUI CE SE METAMORFOZĂ ÎN MARY - te occidentalizași , rapandulă grasă ? @si nu stau sa pierd timpu TIMPUL , VACO @cu un bou ca tine! CORECT , OCUPĂ-TE DE BOUL PE CARE L-AI FRAIERIT SĂ TE IA DE MUIERE @mars sa lingi in continuare! LA LINS INVITĂ-L PE MOȘUL TĂU , că altceva nu poate
MIHAI BELTECHI

Sus In jos

ÎN MOLDOVA SE NASC ȘI PROȘTI , NU NUMAI CURVE Mihaita Dumitru , Ești un dobitoc !

Mesaj  MIHAI BELTECHI la data de Dum Noi 05, 2017 9:31 am

Mihaita Dumitru
Ești un dobitoc ! Dacă ar durea prostia, ai fi mort, pentru ca ți-ar exploa capul !
Beltechi Mihai
@ Ești un dobitoc ! DOBITOC e fiul prea iubit al nedistinsei tale mame @ ca ți-ar exploa capul ! SCRIE CORECT ca să nu îți explodeze ție o rafală de pule în cur și gură , futu-ți crucioiul mătii de pesedist jegos
MIHAI BELTECHI

Sus In jos

Daria Mihaela

Mesaj  ion_pribeagu la data de Dum Noi 05, 2017 10:42 am

Daria Mihaela Bv. Da in mama ei. Tara arde, baba se chiaptana.
Daria Mihaela
Daria Mihaela Eu nu ma chieptan
Beltechi Mihai
Beltechi Mihai Daria Mihaela aiasta chiar că nu se iexistă cum a zis olteanul c\nd v[zu girafa...domniță care se chiaptănă și are pulă ...ești mortală , gagico , nu știu dacă ești frumoasă sau nu dar ai umor ...Să fii iubită și ...ascultă muzică de calitate
Fotografia postată de Beltechi Mihai.
Nu poţi posta acest comentariu. DE CE PLM . ce are FB cu mini?

ion_pribeagu

Data de înscriere : 15/02/2013

Sus In jos

corcitul Daniel Dan Yahudah

Mesaj  ion_pribeagu la data de Dum Noi 05, 2017 1:06 pm

Daniel Dan Yahudah
ai putea sa ne-o sugi putin asa cu accent englezesc Wink
Beltechi Mihai
ar putea dar nu știu dacă vrea, poți să o rogi însă pe doamna mîmica ta să îți sugă bețișorul rahitic ...Nu iți e rușine , idiotule ?
Daniel Dan Yahudah
te-ai trezit si tu la SUPT.. gelosule Smile)))))
Daniel Dan Yahudah Beltechi Mihai uita-te ce MUIE de cur ai... parca faci reclama la CANCER..!!!!
Beltechi Mihai
Daniel Dan Yahudah mă confunzi cu maică-ta
Daniel Dan Yahudah
... uite maaaaa ce MUIE de butoi plin de CACAT ai pizdoooo.... ca nici sapun nu as face tin tine.. manca-mi-ai pula sa mi-o SUGI de SCARBA!!!!
Beltechi Mihai
Daniel Dan Yahudah am avut cancer , cretinule , mi-a fost extirpat un plîmîn .Îți doresc să cunoșteți tu și zdrențețe din familia ta beneficiile bisturiului și ale chimioterapiei , gunoi biped ce eșto .
Daniel Dan Yahudah
tu esti un CANCER SCARBO.. de asta si ai o asa MUIE de CUR..!!!!
Beltechi Mihai
Daniel Dan Yahudah să ți-o sugă și să ți-o mănînce zdreanța de mă-ta , cea care te-a fătăt pe un munte de căcat / idiot cogenital , porc de câine fătat de o scroafă împerecheată cu un măgar
Beltechi Mihai
Daniel Dan Yahudah dacă ai impresia cî îmi face plăcere să mă cac în gura ta în timp ce i lingi pe mă-ta sub burtă , te înșeli ...Ai blok

ion_pribeagu

Sus In jos

Micsandra Hodor PENTRU CĂ E BLONDĂ

Mesaj  MIHAI BELTECHI la data de Dum Noi 05, 2017 10:42 pm

Micsandra Hodor
BRAVO ,BUNA INTREBARE...
Beltechi Mihai
CARE ?
Micsandra Hodor
Beltechi Mihai ,NU STII SA CITESTI ,INVATA...
Beltechi Mihai
Micsandra Hodor
MULTUMESC FRUMOS , ești amabilitatea personificată să fii iubită , Domnul să te binecuvinteze
Micsandra Hodor Beltechi Mihai ,NU MA MAI LUA LA MISTO,....DESTEPTI CA TINE CU INTREBARI CHEIEE VAD IN FIECARE ZI....EU, ITI DORESC ACELASI LUCRU-....iar pe dunmnezeu lasa-l in atfara politicii...
Beltechi Mihai
Micsandra Hodor tanti mama lui bulă pesedistul , eu știu să citesc , matale când PLM ÎNVEȚI SĂ SCRII CORECT ? Îți pun oglinda în față ”eu cred ca tanara e c-am PROASTA.... nu se schimba un partid de guvernamant , cu votul citor-va pensionari..... in Romania voturile au fost mereu falsificate....mama mea e moarta de 3 ani si era pe lista de votare, iar cineva a votat in locul ei.... se face si turism electoral, cind au umplut autobuzele cu persoane si le-au purtat sa voteze in 3-4 orase sau mai mult... Deci, tanara , este o proasta care a inteles politica in modul propriu....eu ,in locul ei asi fi spus,cu totul alceva , nu putem sa invinuim PENSIONARII, CARE TRAIESC VAI DE CAPUL LOR, pentru un partid care se incapatineaza sa tina cu dintii de scaune....CI TREBUIE SA INVINUIM PENTRU DISTRUGEA ROMANIEI, A HOTILOR SI VANZATORILOR DE TARA POLITICI....PENSIONARII, SUNT PENSIONARII LUI CEAUSESCU, SUNT CEI MAI FERICITI PENSIONARI CARE AU REUSIT SA IASA LA PENSIE LA 50 DE ANI.....SARLATANII EUROPENI AU PRELUNGIT TIMPUL DE PENSIONARE LA 62 DE ANI , IN ITALIA LA 67 DE ANI....DOMNISOARA DRAGA...DUPA CUM MERGE VIATA SI POLITICA IN ACESTE MOMENTE....TU, REUSESTI SA TE MAI VEZI PENSIONARA?....LIDERII ELITEI MONDIALE , C EI CARE VOR SA INFIINTEZE NOUL GUVERN MONDIAL , AU IN PLAN , MAI INTAI, DESFIINTAREA PROPRIETATII PRIVATE, SARACIREA AL MAXIM AL POPULATIEI LUMII, SI DESFIINTAREA PENSIEI SI A PENSIONARILOR....DOMNISOARA, DESPRE CE VORBIM ???? E CAZUL SA PRIVESTI MAI DEPARTE DE COLT::::!!! ”
Marin Cirimbei
Beltechi Mihai nu va certati intre voi,e vorba de intrebarea din postare.
Beltechi Mihai
Micsandra Hodor de ce să nu te iau la mișto ? Pentru că ești blondă ? A fi blondă nu e o scuză ca să scrii ca o cizmă cazonă @ ”eu cred ca tanara e c-am PROASTA... ⚠️ IO CRED CĂ a scrie e c-am PROASTA... E O DOVADĂ de necontestat că ești blondă
Micsandra Hodor
Beltechi Mihai plm,imbecile....am tastiera defecta.... dute si te caca....!!!!!
Beltechi Mihai
Marin Cirimbei nu ne certăm -încă
Beltechi Mihai
Micsandra Hodor inteligento , poartă-te ca o doamnă nu ca o țață , nu îți ridica poalele în cap că ți se văd celulita și varicele ....@ am tastiera defecta... se zice tastatură @ dute si te caca....!!!!! ACUM AI DOVEDIT CĂ EȘTI O LADY made în Zăbrăuți
Beltechi Mihai
@ imbecile PENTRU ACEST apelativ îmi dai voie să îți adesez cu infinită grație apelativul de CURVĂ PROASTĂ ? NO OFENSE ...la provocări răspund prompt și cu eleganță DACĂ FAC MIȘTO DE DISTINSA TA PERSOANĂ ? Cu regrete , da .
Nu poţi posta acest comentariu. Încearcă din nou BINE, FĂ facebook , am înțeles , blonda și-a luat jucărioarele și cărel-cărel a pus coada pe spinare , m-a blocat și a șters-o.Deh, bșondele , bietele de ele

MIHAI BELTECHI

Sus In jos

Micsandra Hodor PENTRU CĂ E BLONDĂ și ce DACĂ SE COMPORTĂ CA O VACĂ care rumegă și cacă

Mesaj  MIHAI BELTECHI la data de Dum Noi 05, 2017 10:48 pm

@ Micsandra Hodor VREA să ia legătura cu tine
acum 16 minute
CE PLM vrei , fă , rapandulă reșapată ?
Micsandra Hodor
22:31
@ Micsandra Hodor
bai  cacatule  
ce vrei , adorabilă ființă blondă ...atît de blondă
@te  fut  in  gat pe  tine
nU POȚI DISTINSĂ DOMNIȚĂ , POȚI EVENTUAL să folosești distinsa mea pulă ca perie de dinți dacă îți permit ...dar nu risc, sida se transmite și prin sex oral
 @si  pe  mataq  ,
mătrăucă expirată , ce plm e aia mataq ? Învață fă să scrii corect , ce naiba, deși nu ești decît o biată țață încearcă să te comporți ca o doamnă , urlă , mugește mahalaua în tine
@ai  ceva  cu  blondele  
le ador cu condiția să fie bine crescute , frumoase , inteligente și să scrie corect românește ..regret faptul că nu corespunzi , deh, vorba marelui Mut : GHINION
,linge  pizda...???
NU OBIȘNUIESC DAR DE AȘ FACEÎO ÎN NICI un caz nu ar fi vorba de a ta , e mai uzată decăt autostrăzile lui Hitler îm 1945 măcinate de șenilele tancurilor și după bombardamnete
MIHAI BELTECHI

Sus In jos

Nicolae Topala - un dac cum altul nu-i

Mesaj  ion_pribeagu la data de Lun Noi 06, 2017 12:12 pm

Nicolae Topala
Daca nu as stii ca sunteti oamenii lui Soros, am fi si noi in strada.....voi sunteti primi care tradati tara in numele globalismului....pacat ca multi dintre voi aveti sub 30 de ani dar generatie mai usor de manipulat cum sunteti voi , nu am vazut....daca politicienii din ultimii 28 de ani au distrus aceasta tara , voi sunteti generatia care o sa eliminati definitiv poporul roman si Romania....cei din usr si # rezist sunt cel putin la fel de rai si de praduitori ca cei din ciuma rosie sau alte partide....eu am inca speranta ca intr-o zi o sa platiti cu viata pt tradarile voastre, indiferent din ce partid sau grupare faceti voi parte...este f clar ca voi nu urmariti decat interese obscure si rog toti tinerii sa se abtina atunci cand sunt chemati de voi in strada....habar nu au ce vipere sunteti
Nicolae Topala
Sorosistule, Constantin Iosub esti un tradator ce isi merita urgent glontul in frunte...asa trebuie procedat cu voi...sunteti asa de prosti incat considerati ca orice pers. care nu este cu voi atunci automat este psdist....BAI CRETINULE, NOI SUNTEM AIA FOARTE MULTI CATE VA VOM VANA PE VOI ASTIA DIN TOATE PARTIDELE INCLUSIV PE CEI DIN PSD ....PLACEREA VA FI FOARTE MARE SA VA VANAM PE VOI SOROSISTII....ABIA ASTEPT...MOMENTUL SE APROPIE , DEJA SUNTETI ELIMINATI DIN MAI MULTE TARI...USOR, USOR AJUNGEM SI LA VOI, VIPERELOR!
Nicolae Topala
Asta este tactica sorositilor...in mintea lor bolnava , cine nu este cu ei este cu psd....tradatorii astia sorosisti sunt mai periculosi decat orice partid...astia trebuiesc executati fara mila
Beltechi Mihai
moșule, ce darnic ești ...să îți cumpăr o metralieră ? Pâr pâr ...îi ixecuți pi tăți ...Doamne. mare e grădina ta și mulți idioți postează pe FB din ea
Nicolae Topala
Mos esti tu si daca nu crezi uitat-te in oglinda....pacat ca esti batran si minte ai din pula
Beltechi Mihai Nicolae Topala sunt bătrîn dar am demnitate , tu ești un cretin indiferent de câti ani ai , cretin te-ai născut, cretin și ticălos o să mori @ minte ai din pula O pulă are mai multă minte decît un căcat ca tine.
Nicolae Topala Eram sigur ca esti o amiba...stii ceva?...fa un bine acestei tari si sinucide-te....este un proverb care ti se potriveste perfect...atunci cand moare un rahat ca tine se zice asa: " O PAINE IN PLUS , UN CACAT IN MINUS PE ACEST PAMANT" ar fi bine ca asta sa iti fie deviza in viata , atat cat mai traiesti...poate faci un bine si iti pui streangul de suportul ala de cap fara neuroni
Beltechi Mihai
Nicolae Topala doamne, cât poți fi de cretin ...te mai și crezi urmaș al dacilor viteji și drepți ....Dacă ar reînvia dacii s-ar arunca în prăpastie de rușine că un idiot congenital se revendică a fi dac liber ...De fapt , unde e minte puțină și ticăloșie multă nesimțirea și jigodimul găsesc un teren fertil , fapt dovedit de postările tale de retardat.Splendidul tău lup alb s-a îmbolnăvit de jigodie ...păcat.
Nicolae Topala
Boule, daca ar invia dacii , astia ca tine aveati capetele taiate imediat...ai grija ce iti doresti, cacat umflat
Beltechi Mihai
Nicolae Topala jignirile unui retardat mă lasă rece.Înainte de a-ți da un binemeritat blok te invit să vizitezi Peștera Muierii pe care o are mumă-ta între cracii ei ...musai dacici , poate îți va vorbi Zalmoxes prin gura marelui preot Deceneu și astfel vei avea revelația faptului că ești un ratat.
Nicolae Topala
Minte de om prost...daca nu mai are ce sa zica se ia de mame....eu refuz sa zic ceva de cea care ti-a dat viata...ea nu are nici o vina ca tu esti un imbecil
Beltechi Mihai
Nicolae Topala BIETUL MEU SCHIZOFREN , am făcut referire la MĂMICA TA , MUSAI DACĂ CA tine deoarece are o mare , foarte mare vină ce constă în faptul că a dat naștere unui psihopat care azi între poluții visează numai execuții .MĂMICA TA , MUSAI DACĂ CA tine avea obligația morală față de dacii de ieri , de azi și de mâine să te strîngă de gât sau în bună tradiție dacică să îți dea să bei zeamă de cucută ca să nu te faci de căcat în fața dacilor tineri , frumoși și liberi care manifestează împotriva goților, cumanilor și hoților din PSD. Acum , după ce mă conving că ai citit , iți dau blok și îmi fac public mea culpa , nu trebuia să intru în dialog cu tine, am greșit , nu am ascultat sfatul unui unchi de al meu care îmi zicea : „NEPOATE , DACĂ VEZI UN CĂCAT ÎN DRUM , NU DIALOGHEZI CU EL ȘI ÎL OCOLEȘTI , nu calci pe o balegă , chiar dacă are aparență de om deoarece te murdărești pe încălțări.Ia-ți acum lupul alb și paloșul dacic și treci la executarea șoroșiștilor ....Dacă ai obosit și nu te descurci cu glorioasa ta sica , suflă din corn (poți să îmi sufli și mie în cur dacă nu ai corn de mare bou ești ) îți tremit metraliera , tu ...pâr pâr , îi licidezi urgent pe toți după care cu sufletul împăcat poți să îți schimbi izmenele pișate și murdare de căcat.

ion_pribeagu

Sus In jos

Cu evidente motive de mândrie patriotică , bravul primr

Mesaj  ion_pribeagu la data de Lun Noi 06, 2017 4:42 pm

Preda Iulian
Primar Samburesti Sorosistul este un prost platit...
Beltechi Mihai
Her primar , o fi , că prea o spui cu foc https://www.facebook.com/groups/1414229612173477/permalink/1988620201401079/
‎Beltechi Mihai‎ în Opinia Publică
GHERILA DIGITALĂ -LANSARE OFICIALĂ
SUNTEȚI BINEVENIȚI
Beltechi Mihai
her primar , cu tot respectul pt glorioasa dvs functie , totuși m o fi sorosistul prost plătit dar pesedistul e prost mituit , miluit sau , LUCRU BANAL , un prost congenital ? Aștept cu real interes răspuns din Sâmburești , unde glorios primar matale ești ...să trăiești , să candidezi , să dai la bobor mălai , ulei , purcei și pești pescuiți lângă Belina și nu pe brațul Sulina...
Preda Iulian Primar Samburesti
Cu HER se adresează minoritarii! Noi, majoritarii, folosim "domnule"! In rest, idiotii care protestează pe bani, își pot pastra ciubucul pentru niște prezervative, căci este păcat sa se reproducă...
Beltechi Mihai
Preda Iulian Primar Samburesti
@ Cu HER se adresează minoritarii! Noi, majoritarii, folosim "domnule"! NU POT SĂ VĂ ÎNȚELEG ...aveți ceva împotriva minoritarilor ? Păi gloriosul dvs partid pe care cu fală îl reprezentați este votat masiv de minoritarii broneți conduși de riga Cioabă și împăratul Iulian ( o fi unchiul , nașul dvs ? nU ȘTIU , NU AM DOVEZI DESPRE MĂRTURII CERTE ) , minoritarii unguri și minoritățile vă susțin majoritatea fragilă , mai fragilă decît un elefant cu pisioare de lut SAU POATE în dumneavoastră clocotește ca și în bulangiul de Dragnea mândria de a fi român , cu ie și cu suman -dacă e așa , măr rog de iertare
@idiotii care protestează pe bani, își pot pastra ciubucul pentru niște prezervative, căci este păcat sa se reproducă...
No ofence , ”domnule ” de ce îi faceți idioți pe cei ce protestau în iarnă la Cotroceni , plătiți de PSD cu 50 lei /cap de vită furajată , pe bordereou , cu semnătură ? Noi, majoritarii, folosim "domnule"! PĂI , POATE eu sunt minoritar sau poate a mă adresa cu domnule unuia din gașca de prădători ai PSD îmi induce o stare de vomă @ In rest, idiotii care protestează pe bani, își pot pastra ciubucul pentru niște prezervative, căci este păcat sa se reproducă...APRECIEZ SINCER tentativa dvs. stângace de a fi spiritual dar din păcate sugestia dvs nu e aplicabilă sărmanilor ce au protestat în iarnă la Cotroceni deoarece majoritatea etau moșnegi la andropauză și babeturi la menopauză iar pesediștii mai spălăței care practiCĂ CAtot omul sex protejat folosesc prezervative găutite sau reșapate și de aceia cred eu , în PSD mama proștilor e mereu gravidă....Aștept cu real interes răspuns din Sâmburești , unde glorios TOVARĂȘ primar matale ești ....să trăiești , să candidezi , să dai la bobor mălai , ulei , purcei și pești pescuiți lângă Belina și nu pe brațul Sulina...
Nu poţi posta acest comentariu. Încearcă din nou PĂI DA , bravul primar din Sâmburești , incapabil de un dialog în contradictoriu mi-a dat blok ca un laș și a pus coada pe spuinare , fugind de o confruntare care presupune să nu fii pesedist mononeoronal cu neuronul din dotate scurtcircuitat

ion_pribeagu

Sus In jos

Venture Elend , acest Rrambo din Cuca Măcăii -un biet psihopat cu probleme

Mesaj  ion_pribeagu la data de Lun Noi 06, 2017 8:36 pm

Venture Elend Sa va dea la muie cu cacat PSD -ul, dupa ce au marit salariile, pensile, dupa ce au scos taxa de prima inmatriculare, au oferit studentilor calatorii gratuite CFR si incearca sa implementeze raspunderea magistratiilor, aud de proteste oligofrene facute de onanisti. Huuuuuaaaaaaaa saracilor sa beliti pula NOAPTEA CA HOTII IN STRADA SI PE CENTURA UNDE STATI CU BOTU'N PULAAAA. HUOOOOO
Beltechi Mihai
Ia medicamente ....
Arif Mirel
Nu-i ajung; ii trebuie electrosocuri betivului!
Venture Elend
Sunt PSD-ist in mata am votat cu USR-ul da nu are treaba una cu alta, nu pot sa nu observ in mod concret si corect realitatea. Nu ce se spune ce se vrea sau ce se interpreteaza!
Venture Elend
De 12 ani nu am mai consumat alcool domnule damigeana dar cu astfel de afirmatii nu faci altceva decat sa subliniezi faptul ca te aflii intr-o eroare maxima.
Beltechi Mihai
@Sunt PSD-ist in mata REZUMĂ-TE la a încerca să scrii corect , descoperă cratima , sărmane Rambo de mahala iar apoi fii pesedist în MĂ-TA
Venture Elend
Pai daca nu vrea lumea sa fie injuarata ar fii bine:
1) Sa nu mai jigneasca pe oricine nu impartaseste aceeasi prostie ca si ei
2) Prostie pentru ca nu pot numi altfel un om care protesteaza impotriva raspunderii magistratiilor cerand astfel o justitie-dreapta oO!
3) Nu am cum sa nu jignesc niste entitati oligofrene care se vor legiuitori dar numesc pe toti Penali cu toate ca nu exista impotriva TUTUROR o condamnare definitiva
Lista continua la nesfarsit dar ma tem ca tu stii doar de sabie daca o dai in cavaleri si eu ma tem de sabii... am mijloace mai neortodoxe, le rezolv personal pentu ca am tot ce imi trebuie si te atentionez ca eu stiu cine esti dar tu nu vei afla niciodata cine sunt Wink Doar daca vreau eu si atunci o sa fie prea tarziu pentru tine
Beltechi Mihai
ȘTIU EXACT CE ȘI CINE EȘTI : un complexat cu educație precară care încearcă să socheze pe internet prin limbaj , un biet Cufurici ce se visează Rambo. Ai blok ....Aș zice Rămîi cu Dumnezeu dar dacă te-aș trimite la moșul acela cu barbă albă te-ar alunga cu șuturi în cur după ce ți-ai fi introdus acolo săbiile de care faci atîta caz.

ion_pribeagu

Sus In jos

Viorica Anitas o cioară blondă ce se crede Domnița șoim

Mesaj  ion_pribeagu la data de Lun Noi 06, 2017 9:37 pm

Viorica Anitas

Beltechi Mihai
dacă ești un pesedist , suge pula la #rezist
Beltechi Mihai
Viorica Anitas ai o scuză , ești blondă
Viorica Anitas
Ce dorești .badarane si needucatule pe nume Belthechi Mihai?.Am dialogat cu tine?Sau simți tu ca ce postez eu te reprezintă?
Beltechi Mihai
Viorica Anitas suavă domniță cu blondă cosiță , am și eu o dorință : nu fi vaCĂ care rumegă și cacă , ești muiere în toată firea , nițel fanată dar înCĂ CApabilă să exciți pesediștii fără dinți ...faptul că ești blondă nu îți dă dreptul să fii nici penibilă , nici cretină iar dacă tot îți pac colajele , fă unul ca lumea sau dacă ești prea tâmpită pentru asta , roagă pe cineva care se pricepe.
Viorica Anitas
Ha,ha,ha,!Tu profesor și director de școală, ?Și ne miram ca bieții copii intra în școală vitei și ies boi?Pai cu astfel de profesori se alege praful de învățământ și nu-i de mirare ca nu -și iau bacalaureatul majoritatea celor care termina un liceu!Iar tu, Beltechi Mihai faci de rușine corpul profesoral
Beltechi Mihai
Viorica Anitas râzi ca toanta care a sărit de la etaj direct cu gura în pulă.Acum sunt pensionar dar am fost profesor și director de școală iar atunci când eram director elevii liceului meu au avut promovabilitate la BAC de SUTĂ LA SUTĂ iar când eram la catedră NICI UN ELEV care a avut ca probă la BAC istoria nu a căzut examenul.E adevărat , atunci nu era ministru al educației pesedistul GENUNCHE ....Tu , handicapată , nu ești în măsură să emiți judecăți de valoare despre educație și corpul profesoral
Viorica Anitas
Beltechi Mihai ,ti-ai dat încă odată examenul ca ești un mare dobitoc!Și cu asta am terminat ,Ești un vierme de nebăgat în seama !O caricatura grețoasă și inculta ,numai dascăl nu te poți numi!
Beltechi Mihai
Viorica Anitas La sfârșitul unei propoziții se pune punct, nu virgulă dar tu ești o biată gâsculiță blondă de la Higiena , ți se iartă aaaaaaaaa...încă ceva : @Și cu asta am terminat ....ai la dispozișie opțiunea blochează utilizatporul...eu o voi folosi
@Și cu asta am terminat
Beltechi Mihai
Nu tu ai terminat , eu îți dau acum blok , m-am distrat destul pe seama ta, cioară blondă ce se crede Domnița șoim

ion_pribeagu

Sus In jos

Ferentz Cszabo (cu cont fals) boul ce se crede taur , un limbric ce suge lindic

Mesaj  ion_pribeagu la data de Mar Noi 07, 2017 5:00 pm

Ferentz Cszabo
Beltechi Mihai auuuu , mai iesti si directoru pulii
Beltechi Mihai
@ mai iesti si directoru pulii \Ferentz Cszabo AS REFUZA să fiu directorul pulii pe care o molfăie mă-ta între gingii știrbe și pe care o sugi tu după ce o scoate mă-ta din cur ...Mai vrei dialog ? Pofteste , te servesc , linge-mi-ai coaiele
@ Ferentz Cszabo  ,,,,profilul tau de non nomen-informatii despre tine ioc , poza ioc , postari in cronologie ioc.Trebuia sa iti faci un cont fals doar ca sa ai satisfactia ca sun protec'ia anonimatului m[ mu;ti de cur ? Proast[ pul[ a fost la curul curvei șlempătate care te-a fătat.
@@ Ferentz Cszabo ...fo-ă-ți alt cont , după ce mă cac în gura ta cțnd te relazezi la mă-ta în fătătoare îți dau blok pe acesta

ion_pribeagu

Sus In jos

Marian Bolovan

Mesaj  MIHAI BELTECHI la data de Joi Noi 09, 2017 1:59 pm

Marian Bolovan
Fire-ați ai dreaq de cre tini , care susțineți salarii de 235 de euro ptr. poporul român . Cu PSD ,cu tot, care trebuia să abroge legea FASCISTĂ a salariului de 200 de euro DIN PRIMA ZI de guvernare !!! Și cu toate partidele ptr care vă mâncați beregățile poporului vostru !!! Dovada clară că sunteți agenți de PROPAGANDĂ portocalie, globalistă , FASCIȘTI ! SLUGI ! Fraieri
Beltechi Mihai
bolovănimea ta , nu te enerva, ca să ajungi la orgasme multiple vitaminizează-te PS vezi că se dau gratuit MORCOVI SAU gulii de la PSD , POȚI SĂ FOLOSEȘTI ori care ca substitut de vibrator
Marian Bolovan
Smile) Bă , mai clară dovadă că sunteți prosti nu puteați să dați !!! Citiți , dreaqului ce am scris de mafia PSD !!! Cum să mă băgați voi cu japca în partidele Sistemului Global Mafiot FASCIST ??? Cuum ? Eu nu sunt zomb ! Și nici plătit ca voi ! Smile
Beltechi Mihai
Marian Bolovan se scrie ZOMBI si pe mine nu ma plateste nimeni ...mai termină cu prostiile , nu vrea nimeni să te (vă) bage în nici un partid Dragnea vrea să vă bage cu capul în cur , pe rând , al lui sau al vostru .reuseste ...Cât despre proști , când s-a împărțit prostia , tu ai strigat mereu PREZENT PREZENT PREZENT și ți-ai făcut stocuri
Marian Bolovan
Bă ! Ai coșmaruri cu Dragnea ? Ce pizza mă-ti îmi spui mie de slugă globalistă Dragnea și de mizerabilii porci fasciști globalisti, portocalii, fasciști ??? Bagă-ti tu, toate partidele in cur !!! Zombule ! Românii autentici patrioți s-au prins cum e treabă cu partidele , de 28 de ani , de jaf prin rotație !!! Și le vom DESFIINȚA pe toate ! Te oftici ? Și mai zici că nu ești zomb sau postac jjid ăănesc, , antiromân ?????? Slugă cretină a Ocupației ???? Dacă știa mă-ta ce javră creste te omora de mic.
Beltechi Mihai
@Bă !
@ BĂ EȘTI CU CURVA DE ,Ă-TA ȘI CU PORCUL DE TAC-TU
@Ai coșmaruri cu Dragnea ?
DA m tu nu ai ? O să ai , relax
@Ce pizza mă-ti îmi spui mie de slugă globalistă Dragnea și de mizerabilii porci fasciști globalisti, portocalii, fasciști ???
Mă-ta are PIZZA cu di toate , de la tot cartierul ?
@Ce pizza mă-ti
Ce PIZDA MĂ-TII nu te duci la alfabetizare , hâtu-ți pe mă-ta în grumaji de analfabet...Nu mai mânca LITERE , MĂNÎNCĂ CĂCAT din pizda mă-tii
@îmi spui mie
îți spun , asta pentru că sunt bun creștin și mi se face milă de un bolovan , bolovăni-te-ai în pizda mă-tii
@ de slugă globalistă Dragnea și de mizerabilii porci fasciști globalisti, portocalii, fasciști ???
Bă , ai grijă ia cuțitoiu între dinții tăi de rumîn verde că vin mizerabilii porci fasciști globalisti, portocalii, fasciști și fut pe mă-ta în cur apoi pe tine în gură
@Bagă-ti tu, toate partidele in cur !!!
ba nu , le bag la mă-ta în pizdă cu sedii cu tot
@ Zombule !
se scrie zombi , desanta-s-ar un batalion de zombi în pizda mă-tii
@ Românii autentici patrioți
Trăiască Legiunea și Căpitanul ! RRTu ești un căcat autentic , românii autentici VIRGULĂ patrioți SCRIU CORECT ROMÂNEȘTE
@ s-au prins cum e treabă cu partidele , de 28 de ani , de jaf prin rotație !!!
DA
@Și le vom DESFIINȚA pe toate !
TU NU EȘTI ÎN STARE NICI să desființezi buda din fundul curții
@Te oftici ?
Nu , mă distrez pe seama ta , labă tristă
@ Și mai zici că nu ești zomb sau postac jjid ăănesc, , antiromân ??????
Trăiască Legiunea și Căpitanul ! Scrie corect că altfel îți fut muierea
@Slugă cretină a Ocupației ????
Slugă cretină ești tu. a Ocupației ???? cine a ocupat ce ? Sunt rușii la mă-ta între craci?
@ Dacă știa mă-ta ce javră creste te omora de mic.
Javră a fost căteaua de mă-ta când te-a fătat , apoi ai crescut mare și ai devenit potaie , linge un bivol pe coaie
MIHAI BELTECHI

Sus In jos

Porohanski Viorel a învățat la Scoala Postliceala de Secretariat, Stenodactilografie si Comert Exterior

Mesaj  MIHAI BELTECHI la data de Sam Noi 25, 2017 10:43 am

la topicul ”TUDOSE NU E BEAT , E DOAR PESEDIST RETARDAT ; Isărescu judecat pentru că-i Tudose beat!?”
Porohanski Viorel
- Cand mai mergi pe la closet,cacate nu fi poet.
Beltechi Mihai
-SCRIE CORECT cacate [CACĂ-TE ] și deoarece nu vreau să te dezamăgesc la prima ta vizită pe topicele mele ....https://www.youtube.com/watch?v=--7sWuj7PJo
Porohanski Viorel
- Scuze tocmai ma cacam cand am raspuns ,nu ma preocupa ortografia.
Beltechi Mihai
- Porohanski Viorel cred că e timpul să te caci în altă parte , îți sugerez respectuos să te caci în pizda mă-tii ....NU SUPORT PROSTIA FUDULĂ (marș de ia pe mă-ta în RIMĂ) ...ai blok

Ultima editare efectuata de catre MIHAI BELTECHI in Sam Noi 25, 2017 11:05 am, editata de 1 ori
MIHAI BELTECHI

Sus In jos

Mihaiu Dana -BĂBĂCIUNEA PESEDISTĂ TIPICĂ-mononeuronală , agramată , lobotomizată și menopauzată

Mesaj  MIHAI BELTECHI la data de Sam Noi 25, 2017 11:04 am

ECCE HOMO (de fapt o VACĂ ce rumegă și se cacă !!!î
Baaaaa psd nubte <HA ?> mai jeli .ai puterea <VIRGULĂ> <SĂ NE SUGI>ai un electorat care inca te mai sustine .ori actionezi ori pleci .nu ai alta obtiune! <OPȚIUNE>
Mihaiu Dana
- O <VIRGULĂ> mihai <Mihai>cat de#esti <?>dobitocul neamului <VIRGULĂ>ti-au luat bancile si respiratia <MI-AU LUAT CA ȘI TINE PULA LA SUPT> dar nu platesc o centim <CENTIMĂ> .pt tara ta .vai de tjne <VAI DE CAPUL TĂU , curvă proastă ce judeci cu curul>
MIHAI BELTECHI

Sus In jos

Teodor Veturia

Mesaj  MIHAI BELTECHI la data de Mier Noi 29, 2017 11:00 am

Teodor Veturia
- Bravo,mare profesor de istorie care înclini steagul după cum bate vântul.Mă uimeşti.Profesorii mei de istorie patrioţi până-n măduva oaselor mi-au sădit în minte şi inimă dragostea de ţară.Să-ţi fie ruşine!.
Beltechi Mihai
- @ Să-ţi fie ruşine!. IDIOTULE , să îmi fie rușine că nu sunt de acord cu bandiții care vor să pună bocancii pe grumazul țării mele ? E ULTIMA TA IMPERTINENȚĂ care rămîne nesancționată.La următoarea , ai blok,,,Sunt adptul unui dialog civilizat , bazat pe argumente-contraargumente și nu pe jigniri și etichetări personale @ Bravo,mare profesor de istorie MARE JURIST făcut la apelul de seară al bocancilor , eu am fost un foarte bun profesor , respectat și iubit de elevi , de colegi , de părinți...TU ce ești în realitate , biet constipat intelectual ? Îmi provoci greață
Teodor Veturia
- De blokul dumitale nu mai pot eu. <în regulă , prima dată când depășești linia roșie , PLECI > Eu nu v-am făcut nicio<NICI O > calificare <SUNTE'I JENANT , nu aveti proprietatea termenilor ? NICI O CALIFICARE sau NICI O APRECIERE , ETICHETARE, CARACTERIZARE ? > , vă informez <NU MĂ INTERESEAZĂ>că am 18 ani de studii la zi și 7 la fără frecvență, deci nu la apelul bocancilor.<Am făcut un liceu cu profil real. 17 ANI ? > .<FACULTATEA DE ȘTIINȚE JURIDICE
Promoţia 1998 · Postuniversitar drept penal · Oradea-Mare, Bihor, Romania -eVIDENT, CELEBRA ~fabric[ de diplome~ clocit[ de Abramburica e mult mai prestigioas[ dec]t Sorbona , DAR TOTUSI , cum s-au concretizat aceste mirobolante studii din punct de vedere profesional ? MAGISTRAT ? AVOCAT DE SUCCES ? > Ar trebui să deschideți ochii la jignirile care se aduc pensionarilor <și eu sunt pensionar , nu jignesc pensionarii , constat doar cu tristețe că UNII PENSIONARI , MULȚI , PREA MULȚI DIN PĂCATE , JUDECĂ CU MAȚUL NU CU MINTEA ȘI VOTÂMD CONSTANT CU PSD-un partid (o gașcă) criminal (ă) , antinațional (ă) NENOROCESC ACEASTĂ ȚARĂ > Nu fiți chiar așa revoltat<DE CE S[ NU FIU ? îmi indiCĂ Cineva cât să fiu de revoltat ? >Dacă sunteți atât de valoros, apreciat de lume, candidați și oferiți un exemplu de politician <NU mă interesează să candidez , îmi displac politicienii , AM VOTUL și CUVÎNTUL +CURAJUL OPINIEI> Mie nu-mi plac demagogii,<nici mie DAR dvs.sunteti un demagog și , adaug eu , un constipat intelectual>
MIHAI BELTECHI

Sus In jos

Cioncu Petru

Mesaj  MIHAI BELTECHI la data de Vin Dec 01, 2017 10:24 pm

Cioncu Petru Astea's vorbe de profesor?! Smile Căca-m-aş in "catreda" ta!:Smile
Îmi place · Răspunde · 1 · 17 minute
Şterge
Beltechi Mihai
Beltechi Mihai @catreda <lăbus. se scrie catedră iar catedra nu este nici WC nici oala de noapte pe care ți-o pune mămica ta în cap la culcare ca să nu îți spargi țeasta când te dai cu capul de pereți.ASTEA fiind spuse , te invit politicos să te caci în pizda distinsei dumitale mame >
Îmi place · Răspunde · 13 minute
Administrează
Cioncu Petru
Cioncu Petru Măi, "bâltâcâitule" eu m-am autocenzurat oleacă...Băga-ți-ai limba'n pizda mă-ti! Smile Smile Smile
Îmi place
Îmi place
Ador
Haha
Uau!
Tristeţe
Furie
· Răspunde · 8 minute
Şterge
Beltechi Mihai
Beltechi Mihai Cioncu Petru AUTOCENZUREAZĂ-TE în pizda mă-tii și ai grijă să nu îi ejaculezi în gură ,
Îmi place · Răspunde · 3 minute
Administrează
Cioncu Petru
Cioncu Petru Muie lu' ma-ta! Smile
Îmi place · Răspunde · 3 minute
Şterge
Beltechi Mihai
Beltechi Mihai Cioncu Petru mersi , nu ...pule în cur la mă-ta iar tu să le lustruiești cu limba când sunt scoase afară
Îmi place · Răspunde · 1 min
Administrează
Cioncu Petru
Cioncu Petru Marş, umflatule! Smile
Îmi place · Răspunde · Chiar acum
Şterge
Beltechi Mihai

Scrie un răspuns...

Choose File
Doru Pribeag
Doru Pribeag Foarte tare, felicitări pentru comentariu!
Îmi place · Răspunde · 12 minute
Şterge
Cioncu Petru
Cioncu Petru Bulangiu e tac'tu ăla prost şi jegos! Smile
Îmi place · Răspunde · 7 minute
Şterge
Beltechi Mihai
Beltechi Mihai te înșeli , bulangiu e dragnea și bulangii sunteți voi , mortăciunile care l-ați votat
Îmi place · Răspunde · 2 minute
Administrează
Beltechi Mihai

Scrie un răspuns...

Choose File
Cioncu Petru
Cioncu Petru Bă, umflatule...Tu ai fost profesor?! Smile De labă! Smile Bkcciule! Smile
Îmi place · Răspunde · 4 minute
Şterge
Beltechi Mihai
Beltechi Mihai am si doctoratul , titlul lucrării mele de doctorat e ”tehnici eficiente de futut în gură pesediștii decrepiți și bulangii ”...O poți consulta în Biblioteca Academiei
MIHAI BELTECHI

Sus In jos

Iacob Ionel

Mesaj  MIHAI BELTECHI la data de Vin Dec 01, 2017 10:29 pm

Iacob Ionel Ce poate fii mai rusinos pentru un popor decit dezbinarea din interior unii basisti altii pnlisti alti platiti alti cu statul paralel si asa se duce de ripa totul
Beltechi Mihai @alti platiti @<care ? tzine scoate biștarii ? ȘOROȘ , PUTIN , UE , OLAF ,DADDY ? dă și pentru cățel mitingist ceva ? >alti cu statul paralel <pesedistii stau cu gura în pulă , ăia din statul paralel cum stau ? în cur , pe burtă >
Îmi place · Răspunde · acum aproximativ o oră · Editat
Administrează
Iacob Ionel
Iacob Ionel Cred ca platiti sunt persoane de genul dv care asa cum ati afirmat stati cu gura in pula
Îmi place · Răspunde · acum aproximativ o oră
Şterge
Zsuzsanna Gyongyver Tamas
Zsuzsanna Gyongyver Tamas Hmmmmmmm,,,,,,,,,,,
Şterge
Beltechi Mihai Iacob Ionel DOMNUL MEU , eu nu sunt pesedist dar cred că pesedistă e distinsa dumitale mamă ...și în treacăt fie spus , cine PLM te-a invitat pe acest topic ? Ai cu capul , ești evadat de la Bălăceanca ? Numai un om bolnav la dili-bau își poate imagina că un pesedist ar îndrăzni să se adreseze lui DADDY GALACTICUL zeul de la planșetă CĂ Care vrea să nea o Românie mai mândră ca soarele de pe cer cu apelativul BULANGIUL ....când el de fapt e doar îu penibil hoț , excroc și pungaș ....AĂĂĂĂ , poate te orientezi , iți recomand realocarea în odradă la MOȘ PENDULĂ sau la rIZOAICA
Beltechi Mihai NU si NEM , azi nimeni nu râde în front !!!
Iacob Ionel Tu esti un retardat platit facut dintr_o mama imputita de asta puti puti puti
Şterge
Iacob Ionel
Iacob Ionel Eu sint propriul meu stapin si pot sa spun ce vreau nu depind de argintii nimanui
Şterge
Beltechi Mihai
Beltechi Mihai Iacob Ionel Pute pizda nespălată a curvei de mă-ta
Administrează
Beltechi Mihai
Beltechi Mihai Iacob Ionel tu ești un căcăt pesedist ....o să scuip pe mormîntul tău , sclavule lobotomizat și mononeuronal ...Bântuiți în haită prin blogosferă și cum apare o postare critică la adresa căcaților din PSD săriți imediat ca mă-ta în pulă
Iacob Ionel Nu esti in stare sa porti un dialog civilizat si esti si prea gras ca sa te fut de fapt esti un butoi plin cu cacat...dar poate ma razgindesc si te fut si pe tine si pe mata in gura dar atentie am pula lunga si iti poate ajunge in plamini de la tine la nevasta si la tot neamul de nemernici paduchiosi
Şterge
Iacob Ionel
Iacob Ionel Haide sa iti mai repet o data ca nu sint membru nici unui partid
Şterge
Beltechi Mihai
Beltechi Mihai Iacob Ionel nu mă interesează, tot ceea ce mă interesează e faptul că ai recurs la atac la persoană și nu permit nimănui asta.Politicienii sau sustinătorii lor -pesedisti , peneliști , udemeristi pot fi etichetați dar nu recurg la atac la pesoană , nici o dată primul
Îmi place · Răspunde · 1 · acum 53 minute
Administrează
Iacob Ionel
Iacob Ionel Nu stiu reguli eu daca nu imi convine ceva spun.
Îmi place · Răspunde · acum 52 minute
Şterge
Iacob Ionel
Iacob Ionel Nu depind de nimeni am propriile mele reguli pnlisti psdisti de care or fii nu ma intereseaza
Îmi place · Răspunde · acum 50 minute
Şterge
Iacob Ionel
Iacob Ionel Sint roman
Îmi place · Răspunde · acum 50 minute
Beltechi Mihai Iacob Ionel @Nu esti in stare sa porti un dialog civilizat <BA DA , CU CINE MERITĂ >@ si esti si prea gras ca sa te fut de fapt esti un butoi plin cu cacat...<ERAM SUPLU PÂNĂ MI-A SUFLAT MĂ-TA ÎN PULĂ MULT DE TOT > @dar poate ma razgindesc <CUM ADICĂ , NU MAI VREI SĂ I-O TRAGI CURVEI DE MĂ-TA> @si te fut si pe tine si pe mata in gura <OFERTĂ RESPINSĂ , FĂ-I ACESTE SERVICII CURVEI DE MĂ-TA > @dar atentie am pula lunga <AICI AI DREPTATE, MĂ-TA CONFIRMĂ , AI PULA LUNGĂ ȘI SUBȚIRE CA TĂIEȚELUL > @si iti poate ajunge in plamini <CUM I-A AJUNS BORGETEI DE MĂ-TA ? >@de la tine la nevasta si la tot neamul de nemernici paduchiosi <ESTI PREA MIC PENTRU UN RĂZBOI ATÎT DE MARE LINDINĂ PESEDISTĂ>
Beltechi Mihai Iacob Ionel NU ȘTII REGULI ? Te învăt eu , fii pe pace @ daca nu imi convine ceva spun.<FĂ-O DAR FĂRĂ ATAC LA PERSOANĂ>
Beltechi Mihai Iacob Ionel @Nu depind de nimeni <FIECARE DEPINDE DE CINEVA DAR, CA FAPT DIVERS, DE CE M-AR INTERESA DACĂ DEPINZI DE CINEVA SAU NU ? Sub titlu de ipoteză ești legat ombilicL DE LINDICUL DISTINEI TALE MAME DAR nu iexistă măerturii despre dovezi certe>@ am propriile mele reguli <pe astea le impui la mă-ta acasă nu la mine pe topic>pnlisti psdisti de care @or fii <OR FI cu un singur I ...UITE , ÎȚI DESENEZ : Dumnezei (cu un I ) SAU <îți fut DumnezeII MĂ-TII (CU DOI DE i) DE CĂCAT PESEDIST CU OCHI >>@ nu ma intereseaza <COPIL SĂRMAN , pe cine pizda mă-tii interesează ce te interează ? Dai buzna la mine pe topic și zbang, începi cu atac la persoană ....Păi la așa tupeu cum să nu basculez eu un cargou de pule în mă-ta ?>
Beltechi Mihai Iacob Ionel ești un căcat cu ochi. Cere scuze pt atac neprovocat la persoană și te consider român și om .Până atunci ești doar un limbric cantonat în cur la Dragnea....
Îmi place · Răspunde · acum 40 minute
Administrează
Iacob Ionel
Iacob Ionel Domnule nu am atacat pe nimeni eu am facut un comentariu care nu va fost pe plac....daca tara asta are si cetatenii ca tine atunci isi merita soarta
Îmi place · Răspunde · acum 7 minute
Şterge
Iacob Ionel
Iacob Ionel Iti dai seama ca as putea continua sa vars trei cargouri intine si familia ta ....dar cu ce m_as deosebi de tine?
MIHAI BELTECHI

Sus In jos

Ion Bancila

Mesaj  MIHAI BELTECHI la data de Dum Dec 03, 2017 8:56 pm

Scoala Vietii
Brăila
”stimate” absolvent de la Scoala Vietii
te rog controlează-ți limbajul , eu nu sunt un idot și tu nu ești în măsură să te pronunți în legătură cu mine.Ne deosebin prin studii , vârstă , opțiuni politice dar asta nu înseamnă că trebuie să ne purtăm ca niște animale.Respectă și vei fi respectat.Eu am meciuri cu politrucii , pesediști dar nu numai , nu cu români necăjiți ca mine.Din respect pentru ” sunt prințesa lu` tati” nu te plesnesc peste bot cum ai merita.
MIHAI BELTECHI

Sus In jos

Ionut Dumitrescu

Mesaj  MIHAI BELTECHI la data de Lun Dec 04, 2017 2:11 pm

Ionut Dumitrescu
- Ha ha ha unul dupa altul orasele anunta mitinguri impotriva statului paralel! Au cam belit belingherul de data asta rezistentii!
Beltechi Mihai
- tinere bavarez , fii fericit CĂ Chiar CĂ Cred în adevărul biblic (CITEZ)”fericiți cei săraci cu duhul că a lor va fi împărăția cerurilor” deci , te vei duce în Rai iar Dragnea și Iliescu ți-or aduce pungi cu mălai și o pulă pe care să stai , când cu curul cu gura, atunci cțnd te- durea curul PS Nu mai râde ca proasta în pulă , e o imprudență care te poate costa ALTĂ ÎNTREBARE
Ionut Dumitrescu
- Pofta buna!

Beltechi Mihai
-Ionut Dumitrescu slăbuț , copile

Ionut Dumitrescu

Beltechi Mihai
deja esti pe picior de plecare , nu îmi plac idioții ..te blochez imediat dar până atunci ...

Ionut Dumitrescu

Beltechi Mihai
te repeți , repeta-m-aș când zic futu-ți grumajii mă-tii de pesedist hanciapat

&

Ionut Dumitrescu
Fut pizda matii de rezistetul p.u.lii
Beltechi Mihai
Ionut Dumitrescu BOULE , scrie corect futu-ți pizada și gurmalii MĂ-TII , IDIOTULE , există cratimă , futu-ți cratima mă-tii de labagiu pesedist

Ionut Dumitrescu
Bag pula in tine
Beltechi Mihai
Ionut Dumitrescu ba fătul meu s-o bagi tu în cur la mă-ta iar apoi să ți-o lingi precum câinii
Ionut Dumitrescu
Muie tie si curvii de ma-ta!!!! Muieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Beltechi Mihai
Ionut Dumitrescu boule , iar scrii ca un agranmat pesedist schizoid MUIE CURVEI DE MĂ-TA ...O CURVĂ , DOUĂ CURVE în familia ta , mă-ta și nevastă-ta . cea pe care o plimbă vecinii în pulă crezînd că e angajata POȘTEI rămîne ...și pentru alții
Ionut Dumitrescu
Bag pula in fine si in gura ma-tii!
Beltechi Mihai Ionut
- Dumitrescu @Bag pula in fine ÎN FINE GURI DE PUTORI ce-ți poartă numele
Ionut Dumitrescu
Sa ma cac pe tine si pe ma-ta futus familia ma-tii de jeg!
Beltechi Mihai
Copchil al durerii , de căcat te caci tu în pizda mă-tii , apoi o lingi
Beltechi Mihai
Ionut Dumitrescu acum pleci , ai blok mintenaș
Ionut Dumitrescu
Pulaaaaaaa
Beltechi Mihai
să vă umple ție și curvei de mă-ta curul și gura
Ionut Dumitrescu
Sa-mi beleasca pula ma-ta!!!!!!!!!!!
Beltechi Mihai
SĂ ȚI-O BELEASCĂ Ciomu cu drujba
BLOK !
MIHAI BELTECHI

Sus In jos

Nicu Daniel

Mesaj  MIHAI BELTECHI la data de Mier Dec 06, 2017 2:07 pm

Nicu Daniel
Amice , ești idiot !
Beltechi Mihai
Idiot e fiul prea iubit al curvei sifilitice care te-a fătat
Nicu Daniel
Beltechi Mihai BAAAAA,HAHALERA,ADICA TU AMENINTI CU BRISCA SI CINE NU GANDESTE CA TINE ESTE IDIOT??? IN MOD NORMAL AR TREBUI SA FII ORI ARESTAT ORI INTERNAT LA BALACEANCA! CAT DEPRE RESTUL"VOCABULARULUI" ASTA ESTE SPECIFIC OLIGOFRENILOR CARE NU GANDESC! ASA CA...
Beltechi Mihai
Nicu Daniel băăăă ești cu scroafa de mă-ta , idiotule ....o să vezi tu toată gașca lui Papuc , aia intitulată pompos parlament și guvern cum o să o tulească c/nd vine poporul peste ei în Kisellef, Șparlament și la Palatul Victoria...Cu amărășteni care s-au dus la vot boi și s-au întors acasă vaci după ce au votat ca niște idioți PSD nu are nimeni nimic , în unele cazuri prostia se poate corecta , în altele nu...de internat internează-te tu cu mă-ta la dermato -venerice sugător de pule de câine ....Te rog politicos îndreaptă-te în marș forțat spre fătătoarea mă-tii , vine iarna , acolo o să îți fie cald și bine.Apropo de limbaj , cine pizda mă-tii te-a invitat să postezi la mine pe topic ? Ești sado-masochist ?Îți place să iei suturi în boașe și cozi de mătură sau târnacop în cur ?
Nicu Daniel
Beltechi Mihai,pe intelesul rau: nu esti decat un idiot facut cu musca! Un asemenea limbaj nici aurolacii din Gara dr Nord nu il folosesc!
Beltechi Mihai
Nicu Daniel îți vorbesc așa cum meriți ...aurolacii de care faci vorbire sunt demni de milă și îi compătimesc , nu îi jignesc .Tu sari cu gura larg deshisă direct în pulă și guiți :„Amice , ești idiot”.De când pizda mă-tii sunt eu amic cu un tembel ca tine și cine Cristoșii mă-tii te îndreptățește să îmi alici eticheta de idiot ? Eu nu te-am invitat la mine pe topic , chestia cu cine mișcă mișcă în brișcă e o manieră de a-i atenționa pe tâlharii din PSD-ALDE că OR SĂ O IA ÎN MUFĂ
Nicu Daniel
ASTA ESTE SCHIZOFRENICUL CE AMENINTA CU BRISCA! DACA IL VEDETI CUMVA SUNATI URGENT LA 112!!!
Beltechi Mihai
bă Lăbuș , relax , nu ești în pericol să miști în brișcă , tu ești un limric cantonat într-un căcat pesedist , limbricii și căcații șișcă doar în WC sau în vidanjă
MIHAI BELTECHI

Sus In jos

UNDE E TÂRGOVIȘTEA ? - Codrut Ioan monarhistul pulii

Mesaj  MIHAI BELTECHI la data de Mier Dec 06, 2017 2:17 pm

13 NOIEMBRIE 2017
UNDE E TÂRGOVIȘTEA ? CÂND SE ACUMULEAZĂ MASA CRITICĂ A NEMULȚMIRILOR , CÂND ȘI DACĂ VA EXLODA MĂMĂLIGA ( dacă va exploda) UNDE E TÂRGOVIȘTEA ? CÂND SE ACUMULEAZĂ MASA CRITICĂ A NEMULȚMIRILOR , CÂND ȘI DACĂ VA EXLODA MĂMĂLIGA ( dacă va exploda)
MOTO :
1,-1989 -Nicule , mai dă-le 100 de lei în plus
Leanța lui Pingelică , balconul CC al PCR
2 .- 2017 - salariul o să aibă o creștere de 2 lei
ce nu a bălmăjit Gaddy la plnșeta de la Antena 3

MONARHIA DE CARTON și ieșirea din grote a MOHARHISTILOR DE OCAZIE
Am postat aseară târziu un material care . am crezut și mai cred , poate fi punct de plecare pentru niște discuții. Materialul , intitulat
”Regele este ținut artificial în viață până când se votează Legea Instituționalizării Casei Regale. Ultimul arest al Regelui ” POATE FI CITIT accesînd https://www.facebook.com/groups/1414229612173477/permalink/1992707467659019/
Pentru început am avut următorii comentatori : domnul Emanuel Dobrescu , două adevărate Doamne - Daniela Gugiu , Laura Lazar ,doamna Alexandru Ioana care ar comenta și ea dar nu prea știe ce
Emanuel Dobrescu
- Doamne ce prostii scrieți.
Beltechi Mihai
- CITEZ MONARHISTI ....si cred ca de fapt fostul rege a cam dat coltul de ceva vreme ...e opinia mea , daca te deranjeaza , daca poate crezi ca nu e adevarat , vino cu argumente ...sau , de ce nu , orientati-va spre topice unde nu se scriu prostii , alea cu va invit la o cafeluta sau adopta o pisicuta... La revedere sau Adio , eu sunt exigent cu cei ce scriu la mine pe topice
Emanuel Dobrescu
- Il citezi pe Badin. Smile)) flux 24 e controlat de Badin.
Emanuel Dobrescu
- Lasă dezinformarea.
Beltechi Mihai
- CAUTA Clubul Monarhiștilor din Uniunea Europeană
Președinte: dr. Dan Marinca
Secretar: Szilard Ivan Csatlos...Vezi mai mult
Beltechi Mihai
- Emanuel Dobrescu EU NU DEZINFORMEZ, IMI EXPRIM O OPINIE CARE poate fi corecta sau nu
Beltechi Mihai
- Emanuel Dobrescu nu il citez pe Badin , citez ce spun vechii monarhisti , mergi la sursa ....ma lasa rece daca Flux 24 e controlat de Badin sau de Satana in persoana
Emanuel Dobrescu
- O cunosc pe d-na Rotaru de f mult timp. Nu face asemenea afirmatii.
Beltechi Mihai
- Emanuel Dobrescu , e simplu pentru banda DUDA . pOFTITI DE VĂ CONVINGETI , REGELE E VIU , filmați si sa va confirme nepotul Nicholas....
Beltechi Mihai Emanuel Dobrescu ai intrebat-o ? Ti-a confirmat ? dacă nu face astfel de afirmații sa dezminta public apoi sa il dea pe Badin in judecata si sa ii ceara daune 1 miliard de euro
Emanuel Dobrescu
- 5 miliarde
Beltechi Mihai
-Emanuel Dobrescu corect , să nu poată plăti in o sută de vieți și să meargă la bulău , poate ajunge coleg de celulă cu Daddy , ar forma o pereche redutabilă de autori de literatură penitenciară
-Emanuel Dobrescu De ce nu o cauți tu pe d-na Rotaru și sa te lămurești?
Beltechi Mihai
- sa il dea in judecata si pe Andronic ...

CUTREMUR în CASA REGALĂ! Monarhiştii ACUZĂ CUPLUL… citești accesînd
http://evz.ro/cutremur-casa-regala-monarhistii.html
Beltechi Mihai
- Emanuel Dobrescu pentru că nu mă interesează mârțoaga numită Casă regală și nici bășinile monarhiste expirate Ex REGELE mIHAI I a abdicat DEFINTIV pentru el si urmasii lui ...adio si un praz verde ..Pe cei din banda Duda ii intereseaza doar banuții iar asa zisii monarhisti sunt ofticați ca lor nu le picură niscai firfirici
Beltechi Mihai
-Emanuel Dobrescu de ce nu o cauti tu ? O cunosti foarte bine, o suni , o inviti la o cafea sau te invita dansa la o dulceata de cirese amare , stati de vorba, te lamuresti , apoi , in cunostinta de cauza ma informezi si pe mine
Emanuel Dobrescu
- Te am informat. Ms nu e mort
Beltechi Mihai
- Emanuel Dobrescu Nu , nu mai informat, ai expprimat o opinie sau o speranță DOVEZI AI ? Nu ai dovezi , la revedere ...Cei din banda lui Duda sunt primii interesați sa aducă dovezi ...O vor face ? Nu aș prea crede ...În lipsa acestor dovezi dau credit informațiilor din presă
Beltechi Mihai
-HAI SA PURTAM DISCUTIE APLICATA , PE TEXT„Evenimentul Zilei” vă prezintă, în integralitate, comunicatul Convenţiei Naţionale pentru Monarhie Constituţională. citești accesînd
http://evz.ro/cutremur-casa-regala-monarhistii.html
Emanuel Dobrescu
- Esti plătit sa fii postaci?
Beltechi Mihai
- ESTI IDIOT ?Nu sunt plătit si corect se scrie postac , un postac , doi postaci....
Beltechi Mihai
Mișcarea Pentru Regat Și Coroană şi-a actualizat starea.
15 ore •
Comunicatul
Convenției Naționale pentru Monarhie Constituțională
Convenția Națională pentru Monarhie Constituțională, organizație non-guvern...
Vezi mai mult

Daniela Gugiu
-Cea mai mare dovada că regele nu mai este în viață ,este faptul că nu l-au lăsat pe nepot să-l vadă !El avea posibilitate sa le afle minciuna .
Laura Lazar
- E mort...
Beltechi Mihai
- DA și ca să nu te simți discriminată comparativ cu Dany , iti zic si tie sărut mâna pe obrăjori
Codrut Ioan
- Daniela Gugiu@ceea ce spuneti este o suspiciune,nicidecum o "dovada"!
Beltechi Mihai
- da , o suspiciune dar una rezonabilă
Codrut Ioan
- Probabil in acceptiunea uneia ca madame de Kiovesi!
Beltechi Mihai
- @ in acceptiunea ...am aceiași opinie ca Dany , ceva e putred în Danemarca
Beltechi Mihai
- Se scrie Kovesi ...in rest , nu confundăm sula cu prefectura ...aici e vorba cu subiect si predicat despre afirmațiile unor monarhiști cum că că și că că ...Nu confundăm borcanele , nu e indicat ...
Codrut Ioan
- Prefer varianta aia mai neaosha,aia cu "chiovesi"....ca doar ce ca ii romanca 100 %!
Beltechi Mihai
- Codrut Ioan irelevant pt mine, care dintre noi e român 100 % ? Din partea mea poți să îi scrii numele si în idis sau japoneză . sincer vorbind , mă cam doare în cur de Kovesi , am mai spus-o , trebuie coborîtă de pe piedestal , are și ea schelete în dulap
Alexandru Ioana
-Serios?
Beltechi Mihai
- serios ce ?
Alexandru Ioana
- E un circ regizat prost.
Beltechi Mihai cine e regizorul și ce vrea ?
Codrut Ioan
- Titlul a ceea ce se vrea a fi postare,nu are insa legatura cu restul comenturilor...cand faci o afirmatie,trebuie sa ai si probele corespunzatoare in dovedirea ei,cand insa doar bati campii si iti expui doar propria parere,trebuie insa sa si inserezi ca preambul in comentul respectiv si,sintagma "parerea mea este ca..."
Beltechi Mihai
- nenea tatăl lui Ionuț , nu îmi dai lecții -am pus un titlu care este sustinut de un link probator ...nu imi plac cei ce fac pe inteleptii dar care au in loc de creier rumegus...Nu iti place ce se scrie , ce si cum se discuta , nu te-a invitat nimeni aici , nu te tine nimeni cu forta, poti sa te retragi pe alte topice unde se cere linsarea lui Kovesi -evident după mențiunea obligatorie MENTIONEZ că asta e părerea mea personală , la , la , la Nu iti place aici , pleacă
Codrut Ioan
- Mi-am exprimat parerea doar in legatura cu anumite anumite reguli gramaticale care/sau care ar trebui respectate in compunerea unui "mesaj"!Smile)
Beltechi Mihai
- MERSI , eu sunt de 11 ani in blogosferă si am învățat niste reguli ; R1 pune un titlu incitant R 2 indica sursa , sursele R3 argumenteaza-ti opiniile sau daca nu esti capabil sa o faci , du-te la crasma, la curve, după ciuperci sau culcă-te.Am incercat initial sa plasez ”TEXT” dar a trebuit sa elimin ”” si sa scurtez titlul ca nu mi-l prelua platforma in forma actuală ALTĂ ÎNTREBARE
Beltechi Mihai
- @PT ”cand insa doar bati campii ...” cred cu toată sinceritatea că trebuie să ceri scuze sau să te retragi deoarece NU , NU ți-ai exprimat parerea doar in legatura cu anumite anumite reguli gramaticale pe care/sau ar trebui respectate in compunerea unui "mesaj"!Smile) ÎN FAPT , CU TOT RESPECTUL , NU EU ,ALTCINEVA BATE CÂMPII cu infinită grație , fie cele două publicații , fie persoana care crede că e de bon ton c/nd vine la cineva în vizită să tragă niște bășini răsunătoare și să arunce mucii în farfuria gazdei
Codrut Ioan
- Repet...ai vreo proba in sustinerea afirmatiei din "postare" sau doar bati campii,incercand doar sa-ti expui parerile personale si sa ti le si le impui,si inca cu un statut de "lege"? Smile)
Beltechi Mihai
- MĂI CREȘTINE, CU TOT RESPECTUL , TU ESTI BĂTUT ÎN CAP DE NU ÎNȚELEGI ? eu nu mai repet ceea ce ti-am explicat anterior , ceri scuze sau dispari ....@PT ”cand insa doar bati campii ...” cred cu toată sinceritatea că trebuie să ceri scuze sau să te retragi deoarece NU , NU ți-ai exprimat parerea doar in legatura cu anumite anumite reguli gramaticale pe care/sau ar trebui respectate in compunerea unui "mesaj"!Smile) ÎN FAPT , CU TOT RESPECTUL , NU EU ,ALTCINEVA BATE CÂMPII cu infinită grație , fie cele două publicații , fie persoana care crede că e de bon ton c/nd vine la cineva în vizită să tragă niște bășini răsunătoare și să arunce mucii în farfuria gazdei CREZI CĂ AM DISPOZITIA NECESARĂ să suport unui ilustru neica-nimeni toate tâmpeniile ? Nu te controlezi , nu te rețin , îți dau blok , am mai procedat la fel si cu alti tembeli care o tin danga-langa pe a lor. NU EU trebuie să aduc probe ci cei ce au semnat comunicatul reprodus de presă sau în contradictoriu cu aceștia , banda lui Duda si a Marghioalei ce ce pretinde , se dorește ....” VIITOARE REGINĂ „ DAR ÎN REALITATE E DOAR O GĂINĂ gușată și lacomă care vrea să ciugulească grăunțe de aur din palma prea îndurătorului popor român
Beltechi Mihaihttps://www.facebook.com/miscareapentruregatsicoroana/photos/a.1269188193109640.1073741828.1266441603384299/1892587850769668/?type=3&theater
Mișcarea Pentru Regat Și Coroană
Comunicatul
Convenției Naționale pentru Monarhie Constituțională
Convenția Națională pentru Monarhie Constituțională, organizație non-guvernamentală care susține restaurarea Monarhiei Constituționale drept unic și decisiv act al finalizării Revoluției române și a procesului comunismului în România, alcătuită din Clubul Monarhiștilor din Uniunea Europeană, Mișcarea pentru Regat și Coroană, Mișcarea pentru Regatul României și Mișcarea pentru Monarhie Constituțională, reprezentând peste 40.000 de membri,
urmărește cu atenție și îngrijorare ultimele informații privind starea de sănătate a Majestății Sale Regele Mihai. Ne punem speranța și ne rugăm la Bunul Dumnezeu să facă o minune și să-l redea pe Rege românilor!
Ceea ce stă în puterea lui Dumnezeu nu putem schimba. Însă, constatăm cu tristețe că, de aproximativ 4 ani, Regele Mihai se află în spatele unui zid de tăcere, pe care cu siguranță nu el l-a ridicat. Majestatea Sa este ținută departe de supușii săi, prin decizia Familiei Regale restrânse, singura care ne informează, când crede de cuviință, atât în legătură cu deciziile Regelui, cât și cu evoluția stării sale de sănătate. Deși aceasta din urmă a creat o legitimă stare de îngrijorare în rândul românilor, a și stârnit multe confuzii care au provocat comentarii și presupuneri inacceptabile pentru statura ”marelui Rege Mihai” cum este apreciat în cancelariile lumii. În calitatea sa de fost șef de stat, ultimul dintre cei care au contribuit la înfrângerea Germaniei fasciste și ultimul mare monarh de rit bizantin din Europa, personalitate istorică de talie mondială, Majestatea Sa Regele Mihai trebuie să se bucure de calificările cele mai înalte din domeniul asistenței medicale, de transparența buletinelor sale medicale, transmise periodic, la vedere, nu prin intermediari, de somitățile medicale care-i asigură tratamentele. Acest fapt nu s-a petrecut, hotărârea izolării Majestății Sale Regele Mihai față de supușii săi fiind în întregime asumată de Familia Regală restrânsă. Deciziile semnate în numele Regelui Mihai în ultimii ani contrazic profund tot ceea ce El însuși a exprimat public, în România și nu numai, din 1990 până acum câțiva ani, când boala și vârsta l-au copleșit. De aceea credem că deciziile majore, ca aceea privind înlăturarea principelui Nicolae din linia de succesiune (cel cu care Majestatea Sa a legitimat viitorul monarhiei în aprilie 1992) și tranzacția inacceptabilă cu PSD-ul și emisarii lui cu dosare penale, pentru ca Legea Instituționalizării Casei Regale să fie votată în regim de urgență în Parlament, nu-l reprezintă. Există un singur Rege Mihai care a spus: ”... nu cred că există nici măcar un singur om în viață, pe acest pământ, care să aibă dreptul moral de a-mi cere socoteală. Ceea ce eu, familia mea și țara au pierdut în anii comunismului nu este măsurabil. Nu se poate, deci, pune problema ca eu să primesc avantaje materiale de la nimeni. Ceea ce a fost furat este incomensurabil: în termeni materiali, morali și de demnitate națională. (…). Coroana României aparține poporului român. Face parte din patrimoniul său național. Membrii Familiei Regale pot reprezenta Coroana, dar nu este a nici unuia dintre ei”.
Înțelege oricine că, în România, Elveția sau oriunde altundeva, nu pot exista ONG-uri numite ”Coroana României”.
Recent s-a petrecut un fapt în întregime asumat de Familia Regală și de personalul angajat al acesteia – și anume decizia de a-l împiedica pe principele Nicolae de a-și vedea bunicul. Regele Mihai a primit Sfânta Împărtășanie, ceea ce presupune iertarea și împăcarea cu tot și cu toate. Încălcând sacralitatea Împărtășaniei, Familia Regală l-a împiedicat pe Principele Nicolae să-și vadă bunicul pe patul de suferință, a șaptea oară la rând, de astă dată apelându-se chiar la organele Poliției elvețiene. Scandalul provocat de Familia Regală a deteriorat grav însăși imaginea Monarhiei ca singură șansă pentru renașterea României, demonstrând că pentru urmașii Regelui, cu excepția tocmai a celui care a fost îndepărtat chiar fizic de bunicul său, nu primează viitorul legitim al reîntoarcerii la ordinea constituțională monarhică (se pare că ultima pe lista preocupărilor Familiei Regale), cât, mai ales, problemele legate de succesiunea bunurilor materiale și nu simbolice ale Coroanei României și întoarcerea României la normalitate, la Monarhia Constituțională.
Îngrijorarea noastră, legitimă și în sufletele tuturor românilor care cred în Țară și Rege este justificată de realitatea comunicatelor Familiei Regale, departe de spiritul și litera Regelui Mihai. În aceste clipe, când Majestatea Sa, cu evlavie și credință, se pregătește de înălțarea la Cer, atitudinea celor din imediata apropiere încalcă grav morala creștină. Întreaga Familie Regală (fiice, nepoți și strănepoți), precum și rude apropiate din Casa Regală Britanică și din Regatul Spaniol) au dreptul de a-l vedea și de a se ruga la patul de suferință al Regelui Mihai. Iar cetățenii României, ca și opinia publică internațională, au dreptul să afle în cel mai direct mod, cine sunt medicii care-l tratează pe Majestatea Sa și care este starea sa. Un lucru simplu și normal care ar stinge comentariile conform cărora Regele este ținut artificial în viață până când se votează Legea Instituționalizării Casei Regale. Această ipoteză, din ce în ce mai des auzită, a fost alimentată chiar de decizia Familiei Regale restrânse de a împiedica accesul oricui la căpătâiul Regelui Mihai, în afara unui cerc de intimi, despre unii dintre ei afirmându-se că au legături cu serviciile secrete din România. Dacă este adevărat, Majestatea Sa s-ar afla astfel într-un ultim arest, chiar spre capătul vieții Sale și toate deciziile care ne sunt transmise și despre care ni se spune că aparțin Regelui, pot fi puse sub semnul îndoielii.
Pentru a dovedi că lucrurile nu stau astfel, întrebarea noastră legitimă, ca și a tuturor românilor care așteaptă un semn clar de la reprezentanții Familei Regale, este una esențială și la care un răspuns este ușor de dat, iar o tăcere este în sine un răspuns: acum, când Regele este aproape de înălțarea Sa la Cer, îi vor duce ei moștenirea spirituală mai departe, sau sunt preocupați doar de cea materială? Pe scurt, cu tot respectul și deferența, Alteța Sa Principesa Moștenitoare Margareta ar trebui, dincolo de scandaluri care coboară prestigiul Familiei Regale, să răspundă: mai crede în viitorul monarhic al României și este gata, ca și tatăl său, Regele Mihai, să jertfească totul pentru acesta?
În așteptarea unui răspuns sau al continuării unei tăceri care delegitimează pe zi ce trece, să ne rugăm cu toții pentru sănătatea Majestății Sale Regele Mihai.
Așa să ne ajute Dumnezeu!
Clubul Monarhiștilor din Uniunea Europeană
Președinte: dr. Dan Marinca
Secretar: Szilard Ivan Csatlos
Mișcarea pentru Regat și Coroană
Președinte: Marilena Rotaru
Vicepreședinte: Marius Oprea
Secretar general: Antonie Popescu
Mișcarea pentru Regatul României
Președinte: Prof. Dr. Alexandru Cărăușu
Mișcarea pentru Monarhie Constituțională
Președinte: Mariana Berinde
Beltechi Mihai
- Văd că vajnica și vajnicii monarhiști de ocazie au cam dispărut ca măgarul în ceața Londrei -îi astept , e si maine o zi
Codrut Ioan
- Amice,am si o o varianta mai neaosha..."romanesca" in traducere pentru idiotii ca tine,anume p`aia de-a te baga pe mata in ma-ta! Smile)...ba` boule,cand vorbesti cu aia care si-au scoala facuta la timp si au treizeci de ani de santier in spate,ar trebui sa fi constient ca trebuie sa ai si aptitudinea de a fi in stare sa porti o discutie,si nu doar pe aceea de "a vorbi"!!Smile)
SCURTE CONSIDERAȚII DESPRE MONARHIE ȘI EX REGELE MIHAI I și așa zisa Casă Regală
1. Ieri REGELE MIHAI I
o persoană cu psihic labil , dominat de regina mamă , apoi biet pitifelnic în umbra mareșalului Antonescu
2.un trădător de neam și țară
arestarea mareșalului Antonescu
apelul mincinos către țară și ARMATĂ cum că a fost semnat armistițiul cu URSS și Națiunile Unite.Dezinformați , militarii români nu au mai opus rezistemtă Armatei Roșii , sute de mii de militari români au fost luați prizonieri de ruși și duși în Siberia sau lăgare
poartă vina a morții a peste 170 000 de militari români în lagărele morții din URSS
LA ORDINUL SĂU au murit peste 270 000 de militari români în luptele din Ungaria , Austria și Cehoslovacia m locuri în care Armata Română nu avea ce să caute după eliberarea teritoriului național
a avut o contribuție decisivă la instaurarea comunismului în Romînia , pactizînd cu ocupantul sovietic în speranța că aceștia vor menține un nevolnic pe tronul Românei
Si-a trădat poporul și țara prin semnarea din motive de un penibil și meschin egoism (două avioane Yak , pensie viajeră -la care se adaugă tablouri și obiecte de patrimoniu furate din țară ) a actului de abdicare PT .EL și URMAȘII LUI
A semnat Declarația de la Budapesta ce prevedea federalizarea României
2. EX REGELE MIHAI , ventuza lacomă a caracatiței numită impropriu Casă Regală -compromis RENTABIL cu banda neocomuniștilor și securiștilor lui Iliescu
Inițial ex regele Mihai I S-A BUCURAT de o imensă simpatie și de susținere publică a ideii revenirii la monarhie
Securitatea a plasat strategic sub fustele intens regulatei Margareta (intitulată impropriu prințesă ) un actoraș de duzină , dovedit informator al Securității , mișcare prin care treptat a preluat controlul asupra unui fost rege, decrepit și senilizat
ex regele Mihai I a încheiat un pact rușinos cu cinovnicii porcului de Iliescu (bani , proprietăți funciare versus noncombat ) moment în care s-a bălegat pe Ccoroana de Oțel , devenind o dată în plus demn de dispreț .
3. CASA REGALĂ ....CĂ CARE CASĂ REGALĂ , NU AVEM AȘA CEVA
după momentul abdicării România devine republică și rămîne republică până când Parlamentul nu recurge la soluția modificării Constituției obligatoriu prin referendum
regele a abdicat , el nu mai are calitate de rege, membrii familiei sale nu au calitatea de prinț , prințesă , prinț consort și alte zorzoane
Dacă și numai dacă se decide prin referendum abrogarea actualei Constituții și revenirea la Constituția din 1923 Margareta Duda nu poate accede la tron deoarece Constituția din 1923 plasează succesiunea de tron sub imperativul Legii Salice (SUCCESIUNE strict pe linie de descendență masculină )
poporul român nu are nici o obligație față de urmașii fostului rege trădător Mihai I DECI NU POATE FI OBLIGAT SĂ POMPEZE anual milioane de euro în curul generos al Marghioalei și în gușa flîmîndă a actorașului ratat Duda
4. A MURIT AU BA fostul rege (trădător ) MIHAI I sau este congelat și scos pt.a fi plasat la fereastră când vine poștașul pesedist cu paralele ? Să fiu sincer, pt.mine ăsta e un NON SUBIECT ...mă doare fix în pulă de zbaterile monarhiste ale unor ariviști sau nostalgici.Asta nu însemnă însă că nu pot discuta decent pe marginea acestui subiect , dacă ai cu cine
Codrut Ioan , MONARHISTUL DIN GROTĂ
<BODY><P><A href=" https://www.facebook.com/hannibal.maximus.3
">AICI</A></BODY>
PROFIL DE MONARHIST
- nu există studii de afișat
- 2 membri de familie (să îi trăiască )
POZE
POZE atent selectate care dau aparenșele unui telectual rafinat , înclinat spre meditație filosofică ...de fapt , sub titlu de ipoteză , gușterul e un biet rumîn lucrător cu cârCA CA să mînînce și gura lui ceva
5. GURA BATE CURUL & APARENȚELE ÎNȘEALĂ -MONARHISTUL DE GROTĂ
te lămurești cu cine ai de-a face dar ai politețea să îl lași să își facă numărul
îi explici boului că
ai postat un subiect anexînd link
este idiot când îmi cere mie DOVEZI că Mișu Bâl Bâl , ex rege e viu , nițel mort , foarte mort , recent mort sau...CONGELAT de ani sau de luni bune pt a fi expus la fereastră când vine poștașul pesedist cu mangoții
dovezi că e mort ? nu trebuie să aducă NICI cei ce au dat comunicatul . ei suspectează CĂ CĂ și CĂ CĂ
DOVEZI CĂ Mișu Bâl Bâl , ex rege E VIU trebuie să aduCĂ CAsa regală care e ( ar trebui să fie ) vital interesată să pună capăt acestui MEGASCANDAL
6. HOPA , TROPA PENELOPA , boule Codrut Ioan TANSPIRI MONARHISM DE CĂCAT SI PROASTĂ CREȘTERE
@Amice,am si o o varianta mai neaosha..."romanesca"
-> poți avea ce variante dorești , preferabil e să le ai scriind corect românește nu ca un idiot , handicapat cu alfabetizare incompletă
@ in traducere pentru idiotii ca tine,
-> ca să vezi un idiot sadea , te uiți în oglindă , scoți trabucul de lord de Văscăuți din gură , ți-l bagi în cur (sau dacă preferi îl poți băga în pizda nespălată a duamnei mă-ta )
@anume p`aia de-a te baga pe mata in ma-ta! Smile)...
->PĂI MĂI MĂMĂLIGARULE , dacă e să ne înjurăm hai să o luăm temeinic , cu metodă
PORCULE , te bag în nespălata fătătoare a a scroafei sifilitice care te-a fătat pe un munte de căcat
Vă fut în grumaji pe tine și pe toți cei din neamul tău
Satana să basculeze un vagon de pule de măgar în toate orificiile pe care le posedați , tu și familia ta de căcat
@ ba` boule,cand vorbesti cu aia care si-au CARE-ȘI (lasă spațiu , lăsa-ți-ai lapții în pizda mă - tii @AU @scoala facuta Ă la timp (PROFESIONALĂ ? ) si au treizeci de ani de santier in spate
-> 7 ani în coteț la scroafa de mă-ta + 8-10 ani școala generală + 30 DE ANI de șantier [salahor , cârcaș , zidar ? ] -păi câți ani ai în pizda la mă-ta și spune și tu unde ți-ai făcut eventualele studii academice , căca-m-aș în pizda mătii , ratatule , care nu ai nici măcar cei șapte ani de acasă BOULE
????
@,ar trebui sa fi constient ca trebuie sa ai si aptitudinea de a fi in stare sa porti o discutie,si nu doar pe aceea de "a vorbi"!!Smile)
-> EȘTI incoerent, vrei tu să spui ceva dar nu știi să te exprimi
-> ți-am propus , bă LABĂ TRISTĂ, discuție aplicată pe text , dar tu , nu și nu , tu batman, pe tine te-a CĂCAT MĂ-TA după ce s-a futut CU HERMES nu cu sifiliticul de tac-tu + tot cartierul , tu le știi pe toate , tu nu poți dialoga , tu aă păreri , bune , rele și cine nu e de acord cu ce fată mintea ta schizoidă este DUȘMANUL , INAMICUL , tu trebuie să îi sugi pula după ce înainte îi trântești găleata cu lături în cap
@ aceea de "a vorbi"!!Smile)
de vorbit vorbesc doar ființele raționale , tu latri , mârîi , mugești sau grohăi. Acestea fiind zise , mă cac pe căcănăria numită Casa Regală ( mai multă demnitate are șatra regelui Cioabă ) , te anunț respectuos că mă doare fix în pulă dacă mumia din Elveția e vie sau împăiată și cu multă eleganță mă cac și în gura ta în timp ce ești cantonat în pizda mă-tii cu trabucul de lord HAM HAM
Mergi sănătos hăpt direct în pizda mă-tii , ai blok.

MIHAI BELTECHI

Sus In jos

Re: vin...................................

Mesaj  Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum