Olteanu , nepotelul Giselei Wass -duios, Anastasia trecea

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Olteanu , nepotelul Giselei Wass -duios, Anastasia trecea

Mesaj  MIHAI BELTECHI la data de Mar Oct 28, 2008 12:18 pm

26.10.08 21:04:46
Olteanu , nepotelul Giselei Wass -duios, Anastasia trecea I-auzi una, I-auzi doua OLTEANU DIXIT : "in cazul in care nu va prinde un post de deputat dupa alegerile din 30 noiembrie se va dedica avocaturii." mAI MULT -ZIARE.COM Io zic ca atunci va avea el nevoie de avocati...Sarmanul , Iorgovan a murit , dar , poate i-limprumuta Felix pe Andon

Publicata de GERULA Comentarii (16) 1.

27.10.08 17:28:59
theo
este f. interesant.
eu am scris ceva, iar acum este sters depe blog.

capul asta de gämälie oltean bolsevic, nu are nici un merit, poate sä disparä din politica romaniei.
este agresim si respingätor.
2.

27.10.08 18:38:51
maya

Astrele mi-au spus ca astazi este aniversarea zilei tale de nastere!

Din tot sufletul si cu tot dragul, iti doresc tot binele din lume,sanatate,bucurii si sa fii iubit!

La multi ani!

http://ie.youtube.com/watch?v=M89vVCB2U8o&feature=related...
3.
GERULA

27.10.08 19:03:58
GERULA
@theo,
servus.Au fost ceva lucrari de manutanta la server si a disparut un thread.Olteanu este sabotat de proprii colegi din PNL sector 1 si foarte probabil nu va mai prinde un loc in parlament.Paguba in ciuperci.
4.
GERULA

27.10.08 19:05:33
GERULA
@maya
Iti multumesc pentru urari si dedicatie si iti doresc la randul meu tot binele din lume.
5.
GERULA

27.10.08 19:05:58
GERULA
@maya
Iti multumesc pentru urari si dedicatie si iti doresc la randul meu tot binele din lume.
6.
GERULA

27.10.08 19:06:02
GERULA
@maya
7.

27.10.08 19:58:14 theo

acum , cineva mi-a spus cä 80% ,

se dä ordonantä de urgentä, asa ii arde pe profesori de bani pe 2 luni si nu mai primesc nici pensionarii.

ei vor sä lase tot pe celälalt guvern,

ca räzbunare, a spus unul......"dä-i in mäsa-

tot noi facem jocul cum vrem."

dar cei din psd stiu de joc.
8.
GERULA

27.10.08 20:05:13
GERULA
Theo, chiar imi era dor de perioada marilor demonstratii antiguvernamentale , de greve , etc.Cine seamana vant , culege furtuna.Vom rupe gatul Tariceanului inainte de alegeri.
9.

27.10.08 20:13:50
maya
Că nu intră BO în parlament NU este mare brînză,varză,viezure! Laughing

Dar lucrul ce mă sperie cel mai tare este acela că ar putea cîştiga PSD-ul şi pur şi simplu mă apucă disperarea! Sad

După mine, PSD-ul este INAMICUL PUBLIC nr 1 al RO şi al PD-L!

Aici trebuie întărită artileria! Uite ce bine îşi conservă acum imaginea şi-şi rîd în pumni de bobîrnacii ce îi ia PNL (pe merit) peste nas!
10.

27.10.08 20:15:11 maya
Gerula,

cu plăcere şi cu tot dragul!
Laughing
11.

27.10.08 20:17:08 maya
Theo,
Servus!
Mă bucur să te văd!
12.
GERULA

27.10.08 20:17:11 comentariuGERULA
@Maya,
poti pastra un secret ? PSD tocmai s-a abonat la inca patru ani de opozitie.
13.

27.10.08 20:20:09 maya
Emisiune interesantă la NAŞUL!

Planul secret al lui Tăriceanu!
Mai tîrziu vine Vasile Blaga!
14.

27.10.08 20:22:40 maya
Gerula,
sper din tot sufletul să nu cîştige alegerile PSD!

Totuşi PDL trebuie să fie mai atenţi cu ei!

PSD-ul ESTE pe locul 2!
15.

27.10.08 22:02:31 Maya
Vasile Blaga “în bătălie” cu Liviu Dragnea PSD fost PDL!
Primării în ţară:
PSD- 1138
PDL - 910
PNL- 704
UDMR- 175
Au primit fonduri de la guvern:
PSD-1101
PDL- 328
PNL- 680
UDMR-175
Total:13.000 miliarde lei vechi
16.
GERULA

comentariuGERULA
Buna, Maya.Nu am pututraspunde mai repede , au avut ceva probleme cei de la server.PSD este pe locul doi dar daca nu ajunge la guvernare va face implozie.Ceea ce ii tine impreuna inca e speranta ca vor ajunge la ciolan.
PS Multumesc pt.datele de mai sus.
MIHAI BELTECHI

Data de inscriere : 18/10/2008
Varsta : 65
Localizare : Dacia Aeterna

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Weblog.ro are mereu probleme tehnice , deci...

Mesaj  MIHAI BELTECHI la data de Mar Oct 28, 2008 12:20 pm

o sa imi invit musafirii mei dragi aici. Very Happy
MIHAI BELTECHI

Sus In jos

Re: Olteanu , nepotelul Giselei Wass -duios, Anastasia trecea

Mesaj  Blue la data de Vin Noi 07, 2008 9:00 am

MIHAI BELTECHI a scris:26.10.08 21:04:46
Olteanu , nepotelul Giselei Wass -duios, Anastasia trecea I-auzi una, I-auzi doua OLTEANU DIXIT : "in cazul in care nu va prinde un post de deputat dupa alegerile din 30 noiembrie se va dedica avocaturii." affraid
Ne-am dat dracului.
Daca intra in justitie, exista posibilitatea ca domnul cu urechi („Domn” pentru a nu fi acuzat ca umblu vineri cu carnea in gura), daca intra in justitie sa o inchida?
De fapt, daca ii trimite in concediu fara plata pe magistrati nu e nici o paguba. Si asa nu fac mare lucru. Cu banii aia s-ar da profesorilor marirea pe care o doresc.

jocolor
P.S. Exista vre-o legatura intre acest:„ Amintiri despre viitor” si cartea lui Victor Kerbach ?
Blue

Data de inscriere : 07/11/2008
Localizare : Ardeal

Sus In jos

Mesaj  Blue la data de Vin Noi 07, 2008 9:28 am

Blue a scris:
Olteanu , nepotelul Giselei Wass -duios, Anastasia trecea I-auzi una, I-auzi doua OLTEANU DIXIT : "in cazul in care nu va prinde un post de deputat dupa alegerile din 30 noiembrie se va dedica avocaturii." affraid
Ne-am dat dracului.
Daca intra in justitie, exista posibilitatea ca domnul cu urechi („Domn” pentru a nu fi acuzat ca umblu vineri cu carnea in gura), daca intra in justitie sa o inchida?
De fapt, daca ii trimite in concediu fara plata pe magistrati nu e nici o paguba. Si asa nu fac mare lucru. Cu banii aia s-ar da profesorilor marirea pe care o doresc.

jocolor
P.S. Exista vre-o legatura intre acest:„ Amintiri despre viitor” si cartea lui Victor Kerbach ?

De ce nu mi se vede semnatura? Sad
Blue

Sus In jos

Bun venit primului meu musafir pe forumul MB

Mesaj  MIHAI BELTECHI la data de Vin Noi 07, 2008 9:30 am

Blue a scris:
Ne-am dat dracului.

jocolor
Chiar daca e vineri si zi de post , eu tot ii spun idiotului de Olteanu "puţă bleagă , cu urechi".Deja aceşti indivizi fără dumnezeu consideră Romania sat fără câini.E timpul să revină lucrurile în matca lor firească.
"Exista vre-o legatura intre acest:„ Amintiri despre viitor” si cartea lui Victor Kerbach ?".AFIRMATIV.
MIHAI BELTECHI

Sus In jos

Tocmai iti raspundeam

Mesaj  MIHAI BELTECHI la data de Vin Noi 07, 2008 9:31 am

Blue a scris:
Blue a scris:
Ne-am dat dracului.

jocolor

Tocmai iti raspundeam la postarea precedenta.Poate de aceia nu se vedea semnatura.
MIHAI BELTECHI

Sus In jos

Mesaj  Blue la data de Vin Noi 07, 2008 9:41 am

MIHAI BELTECHI a scris:
Blue a scris:
Blue a scris:
Ne-am dat dracului.

jocolor

Tocmai iti raspundeam la postarea precedenta.Poate de aceia nu se vedea semnatura.
OK, cred ca acum apare. Very Happy
Sa nu spui ca ai un forum.... ha... Sad
Secretosule
Very Happy
Blue

Sus In jos

Weblog tot imi creia probleme

Mesaj  MIHAI BELTECHI la data de Vin Noi 07, 2008 9:44 am

si am zis sa deschid un forum.Deocamdata prietenii nu prea m-au cautat pe aici, esti primul vizitator.In timp insa , cine stie ? Very Happy
MIHAI BELTECHI

Sus In jos

Mesaj  Blue la data de Vin Noi 07, 2008 10:02 am

=MIHAI BELTECHI=
Chiar daca e vineri si zi de post , eu tot ii spun idiotului de Olteanu "puţă bleagă , cu urechi".
Pacatosule.

Deja aceşti indivizi fără dumnezeu consideră Romania sat fără câini.E timpul să revină lucrurile în matca lor firească.

Timpul cam e, dupa cum zici.
Teama mi-e ca nu mai prindem ziua cand o sa arate si tara asta ca o tara normala.
Faptul ca unii o considera ca pe mosia lor are drept cauza faptul densitatea de prosti e uriasa.
Se spune ca romanul s-a nascut poet.
Asta pentru ca s-a observat ca poetilor li se trec cu vederea unele lucruri care ar putea fi considerate tâmpenii.

"Exista vre-o legatura intre acest:„ Amintiri despre viitor” si cartea lui Victor Kerbach ?".AFIRMATIV.
Dupa mine este o carte de mare exceptie.
Blue

Sus In jos

Blue, sincer, cred ca prin prezenta noastra pe forumuri

Mesaj  MIHAI BELTECHI la data de Vin Noi 07, 2008 10:13 am

Blue a scris:=MIHAI BELTECHI=
Chiar daca e vineri si zi de post , eu tot ii spun idiotului de Olteanu "puţă bleagă , cu urechi".
Pacatosule.

Deja aceşti indivizi fără dumnezeu consideră Romania sat fără câini.E timpul să revină lucrurile în matca lor firească.

Timpul cam e, dupa cum zici.
Teama mi-e ca nu mai prindem ziua cand o sa arate si tara asta ca o tara normala.
Faptul ca unii o considera ca pe mosia lor are drept cauza faptul densitatea de prosti e uriasa.
Se spune ca romanul s-a nascut poet.
Asta pentru ca s-a observat ca poetilor li se trec cu vederea unele lucruri care ar putea fi considerate tâmpenii.

Dupa mine este o carte de mare exceptie.

Blue, sincer, cred ca prin prezenta noastra pe forumuri contribuim la reducerea densitatii de prosti pe metru patrat.Romanii sufera de deficit de informare.Daca insa te uiti pe forumuri la numarul de viyitatori pe teme de interes si nu la postari neaparat , poate imi vei da dreptate.Noi facem educatie civica in blogosfera , facem ceea ce ar trebui sa faca televiziunea publica sau o presa responsabila.„ Amintiri despre viitor” si cartea lui Victor Kerbach este una dintre cartile mele de căpătîi.
MIHAI BELTECHI

Sus In jos

Hopa, prezent si omul cu tichie albastra ?

Mesaj  edelweitz la data de Vin Noi 07, 2008 10:41 am

Salut domnule Blue.V-am mai citit , nu va suparati daca am glumit cu formularea "omul cu tichie albastra ?".Nu ati mai trecut insa de multa vreme pe la domnul Thor, un baiat de baiat de altfel .Va doresc multa sanatate si mai ales , sa nu va pierdeti umorul.Ca si "dom profesor " de altfel.

edelweitz

Varsta : 22
Localizare : "Pe culmea cea mai inalta a muntilor Carpati se afla o tara mandra si binecuvantata.."

Sus In jos

Mesaj  Blue la data de Vin Noi 07, 2008 10:48 am

MIHAI BELTECHI a scris:o sa imi invit musafirii mei dragi aici. Very Happy

Va fi Ţara lui Gerula.
Poate se aduna asa de un Guvern. De populatie nu-i nevoie, vor pensii si salarii.
Poate niste blonde nu strica. Mai trebuie spalate si masinile din cand in cand nu?

Asta e cea mai tare optiune pe care am vazut-o
Blue

Sus In jos

Lume noua , lume buna .Bine ai venit.

Mesaj  MIHAI BELTECHI la data de Vin Noi 07, 2008 10:52 am

edelwetz a scris:Salut domnule Blue.V-am mai citit , nu va suparati daca am glumit cu formularea "omul cu tichie albastra ?".Nu ati mai trecut insa de multa vreme pe la domnul Thor, un baiat de baiat de altfel .Va doresc multa sanatate si mai ales , sa nu va pierdeti umorul.Ca si "dom profesor " de altfel.

Pot sa ghicesc ? Esti Skorpion sau Thor ? Sau ...cineva cunoscut de pe Realitatea tv forum?
MIHAI BELTECHI

Sus In jos

Mesaj  MIHAI BELTECHI la data de Vin Noi 07, 2008 10:53 am

Blue a scris:
MIHAI BELTECHI a scris:o sa imi invit musafirii mei dragi aici. Very Happy

Va fi Ţara lui Gerula.
Poate se aduna asa de un Guvern. De populatie nu-i nevoie, vor pensii si salarii.
Poate niste blonde nu strica. Mai trebuie spalate si masinile din cand in cand nu?

Asta e cea mai tare optiune pe care am vazut-o

Blue, blonda este angajata a viitorului guvern gerulian.Stii , ma bucur ca am deschis acest forum.Inca nu prea e cunoscut de internauti dar deja ...am doi coproprietari.In timp vor mai veni si altii , sper.
MIHAI BELTECHI

Sus In jos

Mesaj  Blue la data de Vin Noi 07, 2008 11:21 am

="edelwetz"=
Salut domnule Blue.V-am mai citit , nu va suparati daca am glumit cu formularea "omul cu tichie albastra ?".Nu ati mai trecut insa de multa vreme pe la domnul Thor, un baiat de baiat de altfel .Va doresc multa sanatate si mai ales , sa nu va pierdeti umorul.Ca si "dom profesor " de altfel.

Hehehe...sa ma supar? No way. Pe forumul asta ma simt ca la parcul de distractii.
Tara as vrea sa vad inghesuiala pe aici. Imi place. Si ce mi se pare extrem de interesant pe langa optiunile care ti le ofera forumul, si lick-ul de confirmare vine rapid. N-apuca sa-ti moara cheful.

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink pig rabbit bounce
Blue

Sus In jos

Blue, cred ca e puslama simpatica

Mesaj  MIHAI BELTECHI la data de Vin Noi 07, 2008 11:25 am

Blue a scris:
="edelwetz"=

Hehehe...sa ma supar? No way. Pe forumul asta ma simt ca la parcul de distractii.
Tara as vrea sa vad inghesuiala pe aici. Imi place. Si ce mi se pare extrem de interesant pe langa optiunile care ti le ofera forumul, si lick-ul de confirmare vine rapid. N-apuca sa-ti moara cheful.

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink pig rabbit bounce

care raspunde la numele de Narcisa si care imi e foarte draga mie.Se joaca efectiv de-a v-ati ascunselea cu mine,am creyut ca e Scorpion sau Thor, prima data. Very Happy Nici acum nu stiu daca e Narci sau nu .
MIHAI BELTECHI

Sus In jos

Mesaj  Blue la data de Vin Noi 07, 2008 11:42 am

="MIHAI BELTECHI"=

Olteanu , nepotelul Giselei Wass -duios, Anastasia trecea I-auzi una, I-auzi doua OLTEANU DIXIT : "in cazul in care nu va prinde un post de deputat dupa alegerile din 30 noiembrie se va dedica avocaturii." ....................
Nu stiu de ce dar, parca intre zombiul chel si splendoarea blonda, o prefer pe a doua.
cyclops

Embarassed

affraid

Ultima editare efectuata de catre Blue in Vin Noi 07, 2008 8:27 pm, editata de 1 ori
Blue

Sus In jos

Ai facut alegerea corecta

Mesaj  MIHAI BELTECHI la data de Vin Noi 07, 2008 11:48 am

Blue a scris:
="MIHAI BELTECHI"=
Olteanu , nepotelul Giselei Wass -duios, Anastasia trecea I-auzi una, I-auzi doua OLTEANU DIXIT : "in cazul in care nu va prinde un post de deputat dupa alegerile din 30 noiembrie se va dedica avocaturii." ....................
Nu stiu de ce dar, parca intre zombiul chel si splendoarea blonda, o prefer pe a doua.
cyclops

Embarassed

affraid

cum o sa faci si la 30 noiembrie.Acum , fug la ore.
PS Ma felicit pt.deschiderea acestui forum.Cred ca in timp va deveni un loc pentru discutii in tihna, fara porcaliturile de pe forum Realitatea. confused
MIHAI BELTECHI

Sus In jos

Mesaj  Blue la data de Vin Noi 07, 2008 11:58 am

="edelweitz"=
What a Face
To edelweitz

Sa-mi fie ci iertare, am un lapsus ingrozitor.
1..Unde am mai vazut nick-nameul acesta?
2..Inseamna floare de colt prin vreo limba vorbita doar de cei care o cunosc? confused

cherryNeutralSleep Visul oricui, este sa nu moara prost.
Blue

Sus In jos

Mesaj  Blue la data de Vin Noi 07, 2008 12:42 pm

a scris:Salut domnule Blue.V-am mai citit , nu va suparati daca am glumit cu formularea "omul cu tichie albastra ?".Nu ati mai trecut insa de multa vreme pe la domnul Thor, un baiat de baiat de altfel .Va doresc multa sanatate si mai ales , sa nu va pierdeti umorul.Ca si "dom profesor " de altfel.
=edelweitz=
Pe vremea cand faceam eu scoala primara, ehe demult, prin secolul trecut am invatat la matematica un lucru:
2008-1994=14
Daca ma uit mai bine asa zice si forumul acesta.
Eu, cand eram de varsta aia, frumoasa varsta, suflam de ameteam sa mi se usuce cerneala cu care imi era scris buletinul de care eram mandru, nevoie mare.
Ma intreb asa mai nelamurit, oare cum or fi ajuns unii economisti pana la varsta asta?

Destepti e tinerii din ziua de azi... Very Happy
Blue

Sus In jos

Domnule Blue,

Mesaj  edelweitz la data de Vin Noi 07, 2008 1:19 pm

Blue a scris:
="edelweitz"=
What a Face
To edelweitz

2..Inseamna floare de colt prin vreo limba vorbita doar de cei care o cunosc? confused

Edelweitz inseamna in germana "Floare de colt".A fost insemnul de arma al vanatorilor de munte germani.Mie imi e foarte drag acest cuvant desi ma enerveaza ingrozitor o"piticanie" si un uricios care poarta uniforma de vanator de munte.Nici nu mai vorbesc cu individul ...nu stiu pana cand , asta desi intr-un moment de nebunie i-am facut cinstea sa ii port numele .O fi vreun blestem pus pe mine , sa ma enervez cu "cizma in cizme".
Nu am mai folosit acest nick pe forumuri interne.Eu de fapt , mai mlt citesc decat postez.Dom 'profesor e cu scrisul , eu fac mai mult munca negrilor.In plus, am acasa o forumista mica si rea , acum ii ies dintisorii.Mai ne citim , mai scriem.

edelweitz

Localizare : "Pe culmea cea mai inalta a muntilor Carpati se afla o tara mandra si binecuvantata.."

Sus In jos

Domnle Blue,

Mesaj  edelweitz la data de Vin Noi 07, 2008 1:25 pm

Blue a scris:
a scris:Salut domnule Blue.V-am mai citit , nu va suparati daca am glumit cu formularea "omul cu tichie albastra ?".Nu ati mai trecut insa de multa vreme pe la domnul Thor, un baiat de baiat de altfel .Va doresc multa sanatate si mai ales , sa nu va pierdeti umorul.Ca si "dom profesor " de altfel.
=edelweitz=
Pe vremea cand faceam eu scoala primara, ehe demult, prin secolul trecut am invatat la matematica un lucru:
2008-1994=14
Eu, cand eram de varsta aia, frumoasa varsta, suflam de ameteam sa mi se usuce cerneala cu care imi era scris buletinul de care eram mandru, nevoie mare.
Ma intreb asa mai nelamurit, oare cum or fi ajuns unii economisti pana la varsta asta?

pastrati va rog secretul...Vreau sa ii demonstrez lui "dom 'profesor " ca e un profesor distrat care nu stie nici cine ii calca pragul.De fapt , am terminat liceul in 1994 , apoi , mi-am continuat studiile si am dat peste "cizma in cizme" de barbatu-meu .Iar dom' profesor distrat s-a imbatat launta mea precum un purcelus , impreuna cu alti amici de-ai lui "cizma in cizme" , fosti elevi ai lui dom 'profesor care i-a invatat numai lucruri bune Very Happy In rest , eu tin foarte mult la dom 'profesor desi "cizma in cizme" i-a fost elev .Pacat ca nu ii seamana fostului sau profesor.Ma scuzati , trebuie sa fug la "cizmulita" cea mica , striga ca din gura de sarpe. Very Happy

edelweitz

Sus In jos

Mesaj  MIHAI BELTECHI la data de Vin Noi 07, 2008 2:34 pm

edelweitz a scris:
Blue a scris:
="edelweitz"=
What a Face
To edelweitz

Edelweitz inseamna in germana "Floare de colt".A fost insemnul de arma al vanatorilor de munte germani.Mie imi e foarte drag acest cuvant desi ma enerveaza ingrozitor o"piticanie" si un uricios care poarta uniforma de vanator de munte.Nici nu mai vorbesc cu individul ...nu stiu pana cand , asta desi intr-un moment de nebunie i-am facut cinstea sa ii port numele .O fi vreun blestem pus pe mine , sa ma enervez cu "cizma in cizme".
Nu am mai folosit acest nick pe forumuri interne.Eu de fapt , mai mlt citesc decat postez.Dom 'profesor e cu scrisul , eu fac mai mult munca negrilor.In plus, am acasa o forumista mica si rea , acum ii ies dintisorii.Mai ne citim , mai scriem.

Narci , te-am citit , rautate ce esti.Care e dictonul vostru : " Nu imi place sa ma cert dar impacarile sunt atit de placute ?" o"piticanie" de 1, 87 m zici ca te-a suparat ? Spui ca a spus dom'profesor sa stea la coltul de rusine...si sa spele vasele o saptamina...
PS Da-i icuteicoaja de paine , sa roada pe ea.O maninca gingiile .Poate sa faca si temperatura dar nu te speria.Anca ajunge maine pe la tine , e intr-un schimb de experienta la voi in urbe.Ti-am trimis niste miere de stup, salcim curat.Domnul "bocanc in cizma" are doi litri de palinca , Stelica are si el doi litri.Pupaturi pe obrajori si ai grija de "cizmulita" mica.Saluta trupa vesela , pupaturi doamnelor .
MIHAI BELTECHI

Sus In jos

Mesaj  MIHAI BELTECHI la data de Vin Noi 07, 2008 2:41 pm

edelweitz a scris:
Blue a scris:
=edelweitz=
2008-1994=14

pastrati va rog secretul...Vreau sa ii demonstrez lui "dom 'profesor " ca e un profesor distrat care nu stie nici cine ii calca pragul.De fapt , am terminat liceul in 1994 , apoi , mi-am continuat studiile si am dat peste "cizma in cizme" de barbatu-meu .Iar dom' profesor distrat s-a imbatat launta mea precum un purcelus , impreuna cu alti amici de-ai lui "cizma in cizme" , fosti elevi ai lui dom 'profesor care i-a invatat numai lucruri bune Very Happy In rest , eu tin foarte mult la dom 'profesor desi "cizma in cizme" i-a fost elev .Pacat ca nu ii seamana fostului sau profesor.Ma scuzati , trebuie sa fug la "cizmulita" cea mica , striga ca din gura de sarpe. Very Happy

Narci, esti o praslea rea si paricioasa.Nu te mai iubesc si pace.
1."dom' profesor distrat" TE-A GINIT DE LA A DOUA INCERCARE ...
2."dom' profesor distrat" nu se imbata ca un purcelus , se imbata ca un dac hotarit.
3.O sa il sfatuiesc pe dom 'capitan sa intenteze divort , ii fac eu priza cu o pustioaica de liceu , fain de tot , pe "cizmulita" mica o infiez eu si babuta mea si o sa o invat ...sa bea Very Happy
Vezi ca am trimis mail si...fii fata cuminte.Pupaturi pe nasuc pistruiat Very Happy tie , rautate ce esti.Pupa pe micuta din partea noastra.Vezi , pana nu isi schimba coana barza codul postal , poate trimiteti o cerere pentru un fratior pt."cizmulita". Very Happy Very Happy
MIHAI BELTECHI

Sus In jos

Mesaj  Blue la data de Vin Noi 07, 2008 4:16 pm

pastrati va rog secretul...Vreau sa ii demonstrez lui "dom 'profesor " ca e un profesor distrat care nu stie nici cine ii calca pragul.De fapt , am terminat liceul in 1994 , apoi , mi-am continuat studiile si am dat peste "cizma in cizme" de barbatu-meu .Iar dom' profesor distrat s-a imbatat launta mea precum un purcelus , impreuna cu alti amici de-ai lui "cizma in cizme" , fosti elevi ai lui dom 'profesor care i-a invatat numai lucruri bune Very Happy In rest , eu tin foarte mult la dom 'profesor desi "cizma in cizme" i-a fost elev .Pacat ca nu ii seamana fostului sau profesor.Ma scuzati , trebuie sa fug la "cizmulita" cea mica , striga ca din gura de sarpe.

Ei, exista profesori si profesori, unii merita tot ce-i mai bun....
E si asta un punt de vedere sa consideri ca te-ai nascut cand ai terminat liceul.:
„Cizma in cizme”, he, he, he, n-am mai auzit insa, daca daca erai barbat si ziceai asa ceva despre o femeie erai automat misogin cum mi se intampla mie cam de doua ori pe saptamana (bineinteles ca nu sunt misogin insa ma amuza sa teribil reactia unor femei cand zic bancuri cu blonde).
Vad ca pe acolo sunt o multime de cizma si cizmulite (sa traiasca si sa urle, face voce de cantat. Ce varsta are?). Ma intrebam s-or gasi si unele imblanite? Vine iarna....D
Tot nu imi amintesc unde am vazut nick-nameul acesta. O fi pe blogul lui Thor? Mi-a atras atentia ca, floare de colt se scrie putin diferit. Cred ca Edelweiss...

Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question

P.S. Sper ca nu a daunat cuiva ideea mea cu matematica . Sa vezi cand imi vine cheful de aberat cu adevarat...
P.S.+ Cred ca ar vi frumos un avatar cu „cizmuliţa”

bounce affraid cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops Mor dupa optiunea asta, ca dupa blonde Very Happy

Ultima editare efectuata de catre Blue in Vin Noi 07, 2008 8:17 pm, editata de 1 ori
Blue

Sus In jos

Mesaj  Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum: